• Super Mario Bros.

  • FOOTAGE

    ★★★★★

  • Bidoof's Big Stand

    ★★★★★

  • The 355

    ★★½

  • Doctor Who: Eve of the Daleks

    ★★

  • Making The Witcher: Season 2

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★★

  • Don't Look Up

    ★★

  • Licorice Pizza

    ★★★★

  • Hawkeye

    ★★★½

  • All Too Well: The Short Film

    ★★★

  • The Simpsons in Plusaversary

  • Under the Helmet: The Legacy of Boba Fett

    ★★★

  • tick, tick...BOOM!

    ★★★½

  • Encanto

    ★★★½

  • Army of Thieves

    ★★★½

  • LEGO Star Wars Terrifying Tales

    ★★½

  • Venom: Let There Be Carnage

    ★★½

  • Midnight Mass

    ★★★½

  • Squid Game

    ★★★★

  • Kate

    ★★½

  • Last Night in Soho

    ★★★

  • Dune

    ★★★★

  • The Witcher: Nightmare of the Wolf

    ★★★½

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

    ★★★½

  • The Suicide Squad

    ★★★★½

  • Batman: The Long Halloween, Part Two

    ★★★½

  • Tokyo 2020 Olympic Opening Ceremony: United by Emotion

  • Fear Street: 1666

    ★★★

  • Titane

    ★★★★

  • The Summit of the Gods

    ★★★

  • Fear Street: 1978

    ★★★½

  • Black Widow

    ★★★

  • Space Jam: A New Legacy

  • Annette

    ★★★

  • Till Death

    ★½

  • Fear Street: 1994

    ★★★

  • Batman: The Long Halloween, Part One

    ★★★

  • Luca

    ★★★★

  • Far From the Tree

  • Bo Burnham: Inside

    ★★★★½

  • Friends: The Reunion

    ★★★

  • Vaccines: A Measured Response

    ★★★★½

  • The Conjuring: The Devil Made Me Do It

    ★★

  • Cruella

    ★★★

  • Army of the Dead

    ★½

  • The Mitchells vs. The Machines

    ★★★★★

  • Mortal Kombat

    ★★★

  • Save Ralph

  • Godzilla vs. Kong

    ★★★½

  • The Falcon and the Winter Soldier

    ★★★

  • Teaching Jake about the Camcorder, Jan '97

  • Willy's Wonderland

    ★★

  • Prisoners of the Ghostland

  • WandaVision

    ★★★½

  • Doctor Who: Revolution of the Daleks

    ★½

  • Long Toast

  • Are You Scared: The Holiday Special

  • Sweet Home

    ★★★½

  • Alien Worlds

    ★★½

  • The Lego Star Wars Holiday Special

    ★★★

  • OPAL

    ★★★★½

  • Earn $20K EVERY MONTH by being your own boss

    ★★★★★

  • Borat Subsequent Moviefilm

    ★★★½

  • Love and Monsters

    ★★½

  • The Haunting of Bly Manor

    ★★★★½

  • Making The Witcher

  • World's Biggest Tiger Shark

    ★★★½

  • What the Shark?

    ★★★½

  • Coming Out

  • The King of Staten Island

    ★★★

  • Beautiful Day