Sort by
  • La La Land

    ★★★★★

  • Interstellar

    ★★★★★

  • Pulp Fiction

    ★★★★★

  • Fight Club

    ★★★★★

  • No Country for Old Men

    ★★★★★

  • There Will Be Blood

    ★★★★★

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★★

  • Eternal Sunshine of the Spotless Mind

    ★★★★★

  • Children of Men

    ★★★★★

  • Star Wars: Episode III - Revenge of the Sith

    ★★★★★

  • The Empire Strikes Back

    ★★★★★

  • Shutter Island

    ★★★★★

  • The Departed

    ★★★★★

  • Logan

    ★★★★★

  • Apocalypse Now

    ★★★★★

  • Come and See

    ★★★★★

  • Spirited Away

    ★★★★★

  • The Man Who Sleeps

    ★★★★★