Sort by
  • Hell House LLC Origins: The Carmichael Manor

    ★★½

  • The Conference

    ★★½

  • Totally Killer

    ★★★

  • No One Will Save You

    ★★★

  • When Evil Lurks

    ★★★★

  • The Killer

    ★★★½

  • Killer Book Club

    ★★

  • Teenage Mutant Ninja Turtles: Mutant Mayhem

    ★★★½

  • Red Rooms

    ★★★★½

  • Jericho Ridge

    ★★★★

  • Wham!

    ★★★★

  • The Boogeyman

    ★★★

  • The Covenant

    ★★★

  • To Catch a Killer

    ★★★½

  • The Super Mario Bros. Movie

    ★★★

  • Evil Dead Rise

    ★★★½

  • Little Bone Lodge

    ★★★

  • Scream VI

    ★★★

  • Luther: The Fallen Sun

    ★★

  • Consecration

    ★★

  • Knock at the Cabin

    ★★★½

  • Infinity Pool

    ★★★★

  • There's Something Wrong with the Children

    ★★½

  • Operation Fortune: Ruse de Guerre

    ★★★½

  • Håkan Bråkan

  • Il museo degli orrori di Dario Argento

  • Talk to Me

    ★★★★

  • The Murmuring

  • Lot 36

  • Black Adam

    ★½

  • Halloween Ends

    ★★★½

  • Hellraiser

    ★★

  • Smile

    ★★

  • V/H/S/99

    ★★

  • Sick

    ★★★½

  • Sisu

    ★★★½

  • Copenhagen Cowboy

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★

  • Pearl

    ★★★½

  • Athena

    ★★★

  • Barbarian

    ★★★★

  • Fall

    ★★½

  • Candy Land

    ★★★

  • Prey

    ★★★½

  • Skinamarink

    ★½

  • The Gray Man

    ★★

  • George Michael: Portrait of an Artist

    ★★½

  • Jurassic World Dominion

    ★½

  • Crimes of the Future

    ★★★½

  • Holy Spider

    ★★★½

  • Triangle of Sadness

    ★★★½

  • Men

    ★★½

  • Jackass 4.5

    ★★★½

  • The Killer

    ★★★

  • The Northman

    ★★★

  • X

    ★★★★

  • Deadstream

    ★★★½

  • Texas Chainsaw Massacre

    ★★½

  • Dark Glasses

    ★★★½

  • Kimi

    ★★★½

  • Death on the Nile

    ★★½

  • Jackass Forever

    ★★★½

  • Emily the Criminal

    ★★★½

  • God's Country

    ★★★½

  • Resurrection

    ★★★★

  • Master

    ★★★

  • Speak No Evil

  • Watcher

    ★★★½

  • Scream

    ★★★½

  • Diabolik

    ★★★

  • Don't Look Up

    ★★½

  • Resident Evil: Welcome to Raccoon City

    ★★★