Sienna has logged 37 entries for films during November 2014.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
29
Teenage Mutant Ninja Turtles

Teenage Mutant Ninja Turtles

2014
×
★½
Read the review Edit this entry  
23
Gone Baby Gone

Gone Baby Gone

2007
×
★★★½
Edit this entry  
23
The Hangover

The Hangover

2009
×
★★½
Read the review Edit this entry  
22
Happy Gilmore

Happy Gilmore

1996
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
21
Midnight in Paris

Midnight in Paris

2011
×
★★★½
Edit this entry  
21
Under the Skin

Under the Skin

2013
×
★★½
Read the review Edit this entry  
20
Seeking a Friend for the End of the World

Seeking a Friend for the End of the World

2012
×
★★★½
Edit this entry  
20
Guardians of the Galaxy

Guardians of the Galaxy

2014
×
★★★½
Edit this entry  
19
The Babadook

The Babadook

2014
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
19
Begin Again

Begin Again

2013
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
17
Taken

Taken

2008
×
★★½
Read the review Edit this entry  
17
Gone Girl

Gone Girl

2014
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
16
The Perks of Being a Wallflower

The Perks of Being a Wallflower

2012
×
★½
Read the review Edit this entry  
16
Matchstick Men

Matchstick Men

2003
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
16
The Calling

The Calling

2014
×
★★
Edit this entry  
15
The Double

The Double

2013
×
★★★
Read the review Edit this entry  
15
The Maltese Falcon

The Maltese Falcon

1941
×
★★★★
Edit this entry  
14
Chef

Chef

2014
×
★★★★
Edit this entry  
14
Interstellar

Interstellar

2014
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
13
The Big Lebowski

The Big Lebowski

1998
×
★★★★★
Edit this entry  
12
Coherence

Coherence

2013
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
10
Prince Avalanche

Prince Avalanche

2013
×
★★
Read the review Edit this entry  
09
In a World...

In a World...

2013
×
★★★
Edit this entry  
09
Obvious Child

Obvious Child

2014
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
09
Deadfall

Deadfall

1993
×
Read the review Edit this entry  
08
And So It Goes

And So It Goes

2014
×
★★
Read the review Edit this entry  
08
Love & Other Drugs

Love & Other Drugs

2010
×
★★★
Edit this entry  
07
Prince of Persia: The Sands of Time

Prince of Persia: The Sands of Time

2010
×
★★
Edit this entry  
07
MacGruber

MacGruber

2010
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
06
Face/Off

Face/Off

1997
×
★★★½
Edit this entry  
05
The Wicker Man

The Wicker Man

2006
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
04
Submarine

Submarine

2010
×
★★★★
Edit this entry  
03
Mrs. Brown's Boys D'Movie

Mrs. Brown's Boys D'Movie

2014
×
½
Read the review Edit this entry  
03
Dawn of the Planet of the Apes

Dawn of the Planet of the Apes

2014
×
★★★★
Edit this entry  
02
Jersey Boys

Jersey Boys

2014
×
★★
Read the review Edit this entry  
01
Panic Room

Panic Room

2002
×
★★★
Edit this entry  
01
The Room

The Room

2003
×
★★★★★
Read the review Edit this entry