Sort by

Siena 🌞 has logged 13 entries for films during June 2018.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
29
Clueless

Clueless

1995
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
17
Incredibles 2

Incredibles 2

2018
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
16
Won't You Be My Neighbor?

Won't You Be My Neighbor?

2018
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
11
The Emperor's New Groove

The Emperor's New Groove

2000
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
11
Treasure Planet

Treasure Planet

2002
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
10
Ocean's Eight

Ocean's Eight

2018
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
07
Before I Fall

Before I Fall

2017
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
07
Drop Dead Gorgeous

Drop Dead Gorgeous

1999
×
★★★
Read the review Edit this entry  
06
The Intern

The Intern

2015
×
★★★
Read the review Edit this entry  
04
Dead Poets Society

Dead Poets Society

1989
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
03
Nancy Drew

Nancy Drew

2007
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
03
Beast

Beast

2017
×
★★★
Read the review Edit this entry  
02
A.I. Artificial Intelligence

A.I. Artificial Intelligence

2001
×
★★★★½
Read the review Edit this entry