Sort by

Siegel has logged 14 entries for films during February 2022.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
09
Therapy Dogs

Therapy Dogs

2022
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
08
Despicable Me

Despicable Me

2010
×
★★★
Read the review Edit this entry  
08
The Secret of the Marquise

The Secret of the Marquise

1922
×
Read the review Edit this entry  
08
Sundown

Sundown

2021
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
07
Duck Soup

Duck Soup

1933
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
07
Death at a Funeral

Death at a Funeral

2007
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
06
Moonfall

Moonfall

2022
×
★★½
Read the review Edit this entry  
05
Despicable Me 2

Despicable Me 2

2013
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
03
Jackass Forever

Jackass Forever

2022
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
03
Licorice Pizza

Licorice Pizza

2021
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
03
A Hero

A Hero

2021
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
02
Lux Æterna

Lux Æterna

2019
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
02
Encanto

Encanto

2021
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
01
Malignant

Malignant

2021
×
★★★½
Read the review Edit this entry