Sort by
  • Babylon

    ★★★★

  • Who Killed Santa? A Murderville Murder Mystery

  • M3GAN

    ★★★★

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★★½

  • The Guardians of the Galaxy Holiday Special

    ★★★★

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★★

  • Rosaline

    ★★★

  • Smile

    ★★½

  • Confess, Fletch

    ★★★½

  • Do Revenge

    ★★★★

  • The Menu

    ★★★

  • The Fabelmans

    ★★★★★

  • Glass Onion: A Knives Out Mystery

    ★★★★★

  • See How They Run

    ★★★½

  • Ticket to Paradise

    ★★★★

  • Bros

    ★★★½

  • Pinocchio

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★½

  • Don't Worry Darling

    ★★

  • Bones and All

    ★★★★½

  • White Noise

    ★★★★

  • Barbarian

    ★★★★½

  • Nope

    ★★★★★

  • Thor: Love and Thunder

  • Ms. Marvel

    ★★★½

  • Fire Island

    ★★★★½

  • Obi-Wan Kenobi

    ★½

  • Elvis

    ★★★

  • Chip 'n Dale: Rescue Rangers

    ★★★★½

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★½

  • Choose or Die

    ★½

  • The Northman

    ★★★★

  • Jerrod Carmichael: Rothaniel

    ★★★★½

  • The Bubble

    ½

  • Ambulance

    ★★★½

  • Bodies Bodies Bodies

    ★★★★

  • The Unbearable Weight of Massive Talent

    ★★★

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★★

  • Turning Red

    ★★★★★

  • The Batman

    ★★★★

  • I Want You Back

    ★★★★

  • Scream

    ★★★

  • Death to 2021

    ★★★

  • 83

    ★★★

  • Pushpa: The Rise - Part 1

    ★★★½

  • The Matrix Resurrections

    ★★★★★

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★

  • Don't Look Up

    ★★★★

  • West Side Story

    ★★★★½

  • Licorice Pizza

    ★★★★

  • All Too Well: The Short Film

  • Eternals

    ★★★½

  • Encanto

    ★★★★

  • Muppets Haunted Mansion

    ★★★★

  • Dave Chappelle: The Closer

    ★½

  • The Black Phone

    ★★★★½

  • The Tragedy of Macbeth

    ★★★★½

  • The Many Saints of Newark

    ★★★

  • Squid Game

    ★★★★½

  • Venom: Let There Be Carnage

    ★★★★

  • Marcel the Shell with Shoes On

    ★★★★★

  • Spencer

    ★★★★½

  • Dune

    ★★★★½

  • Malignant

    ★★★★

  • He's All That

  • Candyman

    ★★★★

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

    ★★★½

  • Free Guy

    ★½

  • The Suicide Squad

    ★★★★½

  • Old

    ★★★★

  • Fear Street: 1666

    ★★★★