Sort by

kyle has logged 17 entries for films during January 2022.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
28
Moms Mabley

Moms Mabley

2013
×
Edit this entry  
28
Boarding House Blues

Boarding House Blues

1948
×
Edit this entry  
24
Voodoo Academy

Voodoo Academy

2000
×
★★
Read the review Edit this entry  
23
Wolves of Wall Street

Wolves of Wall Street

2002
×
★★★
Read the review Edit this entry  
20
Leeches!

Leeches!

2003
×
★★★
Read the review Edit this entry  
18
The Frightening

The Frightening

2002
×
★★★
Read the review Edit this entry  
18
Final Stab

Final Stab

2001
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
17
Disturbing Behavior

Disturbing Behavior

1998
×
★★½
Read the review Edit this entry  
16
The Faculty

The Faculty

1998
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
14
Scream

Scream

2022
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
14
Scream 4

Scream 4

2011
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
13
Scream 3

Scream 3

2000
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
13
Scream 2

Scream 2

1997
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
12
Scream

Scream

1996
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
05
Spice World

Spice World

1997
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
05
Don't Look Up

Don't Look Up

2021
×
★★½
Read the review Edit this entry  
03
The Matrix Resurrections

The Matrix Resurrections

2021
×
★★★★
Read the review Edit this entry