Sort by
  • Marvel Studios Assembled: The Making of Loki Season 2

    ★★★★½

  • Scott Pilgrim Takes Off

    ★★★★½

  • The Marvels

    ★½

  • BLUE EYE SAMURAI

    ★★★★½

  • Gen V - Prime Premiere

    ★★★★

  • The Nun II

    ★★

  • Are You My Groot?

    ★★

  • The Killer

    ★★★

  • Ahsoka

    ★★★★

  • Gran Turismo

    ★★★½

  • Teenage Mutant Ninja Turtles: Mutant Mayhem

    ★★★★

  • Invincible: Atom Eve

    ★★★★½

  • Oppenheimer

    ★★★★★

  • Barbie

    ★★½

  • Secret Invasion

    ★★½

  • No Hard Feelings

    ★★

  • They Cloned Tyrone

    ★★★½

  • Nimona

    ★★★★½

  • The Flash

    ★★

  • Extraction 2

    ★★★½

  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★★★★

  • Elemental

    ★★★½

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★★½

  • The Covenant

    ★★★★

  • Ghosted

    ★★½

  • Lewis Capaldi: How I'm Feeling Now

    ★★★★

  • The Super Mario Bros. Movie

    ★★

  • Air

    ★★★½

  • Evil Dead Rise

    ★★★½

  • Shazam! Fury of the Gods

    ★★

  • Hypnotic

    ★★

  • Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves

    ★★★

  • John Wick: Chapter 4

    ★★★★½

  • Scream VI

    ★★★½

  • Married by Mistake

    ½

  • 65

    ★★

  • Champions

    ★★★

  • Die Hart

  • Cocaine Bear

    ★★

  • Inside

    ★★★

  • Creed III

    ★★★½

  • Ant-Man and the Wasp: Quantumania

    ★½

  • Rye Lane

    ★★★★

  • Past Lives

    ★★★★★

  • Missing

    ★★★½

  • Teen Wolf: The Movie

    ★½

  • The Pale Blue Eye

    ★½

  • Babylon

    ★★★½

  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★★★

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★★

  • The Boy, the Mole, the Fox and the Horse

    ★★★★★

  • Violent Night

    ★★★

  • The Guardians of the Galaxy Holiday Special

    ★★★

  • Christmas on Mistletoe Farm

    ½

  • Spirited

    ★★★

  • Talk to Me

    ★★★★

  • Star Wars: Tales of the Jedi

    ★★★★

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★★

  • Black Adam

    ★★

  • Halloween Ends

  • Entergalactic

    ★★★★

  • Werewolf by Night

    ★★★★

  • Smile

    ★★★

  • Do Revenge

    ★½

  • Cyberpunk: Edgerunners

    ★★★★½

  • All Quiet on the Western Front

    ★★★★

  • The Fabelmans

    ★★★★

  • The Menu

    ★★★★

  • Glass Onion

    ★★★½

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★

  • The Whale

    ★★★★

  • Bones and All

    ★★½