Sort by
  • Ronnie O'Sullivan: The Edge of Everything

    ★★★½

  • Poison

    ★★★½

  • The Rat Catcher

    ★★★½

  • The Swan

    ★★★½

  • No One Will Save You

    ★★★½

  • The Continental: From the World of John Wick

  • Sly

    ★★½

  • A Haunting in Venice

    ★★½

  • Quiz Lady

    ★★½

  • The Wonderful Story of Henry Sugar

    ★★★★

  • Oppenheimer

    ★★★★

  • Barbie

    ★★★½

  • Mission: Impossible – Dead Reckoning Part One

    ★★★★

  • Once Upon a Studio

    ★★★★½

  • Stan Lee

    ★★★

  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★★★★

  • The Little Mermaid

    ★★½

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★★

  • The Three Musketeers: D'Artagnan

    ★★★½

  • Air

    ★★★½

  • Shazam! Fury of the Gods

    ★★★

  • Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves

    ★★★½

  • John Wick: Chapter 4

    ★★★★

  • Finding Michael

    ★★

  • Creed III

    ★★★½

  • Ant-Man and the Wasp: Quantumania

    ★★½

  • Rye Lane

    ★★★★

  • The Pale Blue Eye

    ★★½

  • Babylon

    ★★★½

  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★★★

  • M3GAN

    ★★★½

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★½

  • The Guardians of the Galaxy Holiday Special

    ★★★★

  • Disenchanted

    ★★★

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★

  • Guillermo del Toro's Pinocchio

    ★★★★

  • She Said

    ★★★½

  • Is That Black Enough for You?!?

    ★★★★

  • Roald Dahl's Matilda the Musical

    ★★★

  • The Sound of 007

    ★★★½

  • Hocus Pocus 2

    ★★

  • Dahmer – Monster: The Jeffrey Dahmer Story

  • All Quiet on the Western Front

    ★★★★

  • Catherine Called Birdy

    ★★★

  • The Good Nurse

    ★★★½

  • The Fabelmans

    ★★★★

  • The Menu

    ★★★★

  • Glass Onion

    ★★★½

  • The Lost King

    ★★★

  • See How They Run

    ★★★

  • Blonde

    ★★½

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★

  • The Whale

    ★★★

  • If These Walls Could Sing

    ★★★½

  • Women Talking

    ★★★

  • Sr.

    ★★★½

  • The Wonder

    ★★★½

  • TÁR

    ★★★★

  • White Noise

    ★★★

  • Barbarian

    ★★★½

  • Fisherman's Friends: One and All

    ★★½

  • Prey

    ★★★★

  • Orphan: First Kill

    ★★★

  • Nope

    ★★★½

  • Bullet Train

    ★★★

  • The Railway Children Return

    ★★½

  • Where the Crawdads Sing

    ★★★

  • Thor: Love and Thunder

    ★★½

  • Lightyear

    ★★★

  • Hustle

    ★★★½

  • Obi-Wan Kenobi

  • Elvis

    ★★★