• Jerry & Marge Go Large

    ★★★½

  • Spiderhead

    ★★★

  • Lightyear

    ★★★

  • Hustle

    ★★★★

  • Obi-Wan Kenobi

    ★★★

  • Elvis

    ★★★★

  • Crimes of the Future

    ★★★½

  • Ricky Gervais: SuperNature

    ★★★½

  • Jurassic World Dominion

    ★★★★

  • Men

    ★★

  • Chip 'n Dale: Rescue Rangers

    ★★★★

  • The Valet

    ★★★★

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★★

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★★

  • 365 Days: This Day

    ½

  • We Own This City

    ★★★★

  • Ice Age: Scrat Tales

    ★★★★

  • The Northman

    ★★★★½

  • Moon Knight

    ★★★★

  • Sonic the Hedgehog 2

    ★★★½

  • Morbius

    ★½

  • Fantastic Beasts: The Secrets of Dumbledore

    ★★★★

  • The Bubble

    ★★

  • RRR

    ★★★★★

  • Deep Water

    ★★

  • The Bad Guys

    ★★★½

  • Ambulance

    ★★★½

  • Apollo 10½: A Space Age Childhood

    ★★★★½

  • X

    ★★★½

  • The Unbearable Weight of Massive Talent

    ★★★★★

  • The Lost City

    ★★★½

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★★

  • The Kashmir Files

    ★★★★★

  • The Adam Project

    ★★★½

  • The Contractor

    ★★★

  • No Exit

    ★★★

  • Studio 666

    ★★½

  • The Batman

    ★★★★★

  • Turning Red

    ★★★½

  • Texas Chainsaw Massacre

    ★½

  • Dog

    ★★★½

  • The Outfit

    ★★★★½

  • Uncharted

    ★★★½

  • Kimi

    ★★★½

  • Marry Me

    ★★★★

  • Death on the Nile

    ★★★

  • Pam & Tommy

    ★★★½

  • Moonfall

    ★★★½

  • Emily the Criminal

    ★★★★

  • Hatching

    ★★★

  • Cha Cha Real Smooth

    ★★★★

  • Good Luck to You, Leo Grande

    ★★★½

  • Dual

    ★★★

  • You Won't Be Alone

    ★★★½

  • Resurrection

    ★★★½

  • Watcher

    ★★½

  • Fresh

    ★★★★

  • The House

    ★★★½

  • The Tinder Swindler

    ★★★½

  • Scream

    ★★★★

  • The 355

    ★½

  • Harry Potter 20th Anniversary: Return to Hogwarts

    ★★★★★

  • American Underdog

    ★★★★

  • Minnal Murali

    ★★★★

  • The King's Man

    ★★★

  • Maguire-Man

    ★★★★★

  • The Matrix Resurrections

    ★★★★★

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★★★

  • Being the Ricardos

    ★★★★

  • Don't Look Up

    ★★★½

  • Nightmare Alley

    ★★★★★

  • West Side Story

    ★★★★