• Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★★★

  • The Bubble

    ★★

  • The Batman

    ★★

  • I Want You Back

    ½

  • Jackass Forever

  • Scream

    ★★★

  • American Underdog

    ★★★

  • The Matrix Resurrections

    ½

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★★

  • Don't Look Up

    ★½

  • Hawkeye

    ★★★

  • House of Gucci

    ★★★½

  • Black Friday

    ★★★

  • Eternals

    ★★★★

  • Ghostbusters: Afterlife

    ★★★

  • Dave Chappelle: The Closer

    ½

  • Venom: Let There Be Carnage

    ★★½

  • V/H/S/94

    ★★★★

  • The Eyes of Tammy Faye

    ★★★

  • The Guilty

    ★★½

  • Spencer

    ½

  • Dune

    ★★½

  • Malignant

    ★½

  • Vacation Friends

    ★★★½

  • Candyman

    ½

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

    ★★★★

  • Untold: Malice at the Palace

    ★★★★★

  • The Suicide Squad

    ★★½

  • Old

    ★★½

  • Space Jam: A New Legacy

    ★★★

  • Black Widow

    ★★★★

  • Fear Street: 1994

    ★½

  • Escape Room: Tournament of Champions

    ★★½

  • The Tomorrow War

    ★★★

  • No Sudden Move

    ★★★

  • False Positive

    ★★★★

  • Loki

    ★★★

  • The Conjuring: The Devil Made Me Do It

    ★★

  • Army of the Dead

    ★★★½

  • Spiral: From the Book of Saw

    ★½

  • Separation

    ★½

  • The Resort

  • Wrath of Man

    ★★★★

  • Thunder Force

    ★★

  • Mortal Kombat

    ★★★★

  • The Unholy

    ★★

  • Bad Trip

    ★★★★★

  • Godzilla vs. Kong

  • The Falcon and the Winter Soldier

    ★★★★★

  • Happily

    ★★½

  • Nobody

    ★★★★

  • Zack Snyder's Justice League

    ★★★

  • Dark Web: Cicada 3301

    ★½

  • Coming 2 America

    ★★★★

  • Cherry

    ★★★½

  • Billie Eilish: The World's a Little Blurry

    ★★★★½

  • Silk Road

    ★★★½

  • Willy's Wonderland

    ★★★★

  • Barb & Star Go to Vista Del Mar

    ★★★½

  • Tentacles

    ★★

  • Tom & Jerry

    ★★★

  • The Mauritanian

    ★★★★★

  • Judas and the Black Messiah

    ★★★★★

  • The Little Things

    ★★★½

  • WandaVision

    ★★★★

  • Outside the Wire

    ½

  • Wonder Woman 1984

  • Ma Rainey's Black Bottom

    ★★★★

  • The Fresh Prince of Bel-Air Reunion

    ★★★★★

  • Borat Subsequent Moviefilm

    ★★

  • Love and Monsters

    ★★★½

  • I'm Your Woman

    ★★★½