Sort by
  • Napoleon

    ★★

  • The Hunger Games: The Ballad of Songbirds & Snakes

    ★★★★

  • Gassed Up

    ★★★½

  • Sister Death

    ★★★★

  • Totally Killer

    ★★★½

  • No One Will Save You

    ★★★½

  • Love at First Sight

    ★★★

  • The Killer

    ★★★★

  • All of Us Strangers

    ★★★★½

  • Red, White & Royal Blue

    ★★★

  • Oppenheimer

    ★★★★★

  • Barbie

    ★★★★

  • Mission: Impossible – Dead Reckoning Part One

    ★★★★

  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★★★★

  • Asteroid City

    ★★★★½

  • Killers of the Flower Moon

    ★★★★½

  • Strange Way of Life

    ★★★

  • The Little Mermaid

    ★★★★

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★★½

  • Evil Dead Rise

    ★★★★½

  • Bottoms

    ★★★★★

  • John Wick: Chapter 4

    ★★★★½

  • Scream VI

    ★★★★½

  • Ant-Man and the Wasp: Quantumania

    ★★½

  • Rye Lane

    ★★★★

  • Past Lives

    ★★★★½

  • Fair Play

    ★★★

  • Babylon

    ★★★★★

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★½

  • Suzume

    ★★★★½

  • Talk to Me

    ★★★★

  • Do Revenge

    ★★

  • The Good Nurse

    ★★★★½

  • The Menu

    ★★★★

  • Glass Onion

    ★★★

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★★

  • Bones and All

    ★★★★½

  • Barbarian

    ★★★★

  • Fall

    ★★★

  • Medusa Deluxe

    ★★★½

  • Prey

    ★★★★

  • Nope

    ★★★★★

  • Thor: Love and Thunder

    ★★½

  • Elvis

    ★★★★½

  • Moonage Daydream

    ★★★★

  • EO

    ★★★★

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★★

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★

  • The Northman

    ★★★★½

  • Morbius

    ★½

  • Bodies Bodies Bodies

    ★★★½

  • X

    ★★★★

  • The Lost City

    ★★★

  • BTS Permission to Dance On Stage - Seoul: Live Viewing

    ★★★★★

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★½

  • No Exit

    ★★★★

  • The Batman

    ★★★★★

  • Uncharted

    ★★★

  • Fresh

    ★★★★

  • The House

    ★★★★

  • Scream

    ★★★★

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★★½

  • The King's Man

    ★★★★

  • West Side Story

    ★★★½

  • Ciao Alberto

  • tick, tick...BOOM!

    ★★★★

  • Love Hard

    ★★★

  • Encanto

    ★★★★

  • No One Gets Out Alive

    ★★★

  • The Black Phone

    ★★★½

  • Squid Game

    ★★★★½

  • Halloween Kills

    ★★★