• Now You See Me 2

    ★★★½

  • Now You See Me

    ★★★

  • Fear Street: 1666

    ★★★

  • Fear Street: 1978

    ★★★½

  • Johnny English Reborn

    ★½

  • The Women and the Murderer

    ★★★★

  • Amélie

    ★★★★★

  • Suspiria

    ★★★

  • Fear Street: 1994

    ★★★★

  • Untold: Crimes & Penalties

    ★★★★

  • Raya and the Last Dragon

    ★★★

  • The Man from U.N.C.L.E.

    ★★★★½

  • Untold: Malice at the Palace

    ★★★★½

  • Night at the Museum

    ★★★★

  • Ocean's Twelve

    ★★★★

  • Bend It Like Beckham

    ★★★½

  • Kingsman: The Secret Service

    ★★★★

  • 10 Things I Hate About You

    ★★★★★