Sort by
  • Oppenheimer

    ★★★½

  • Barbie

    ★★★★

  • Black Mirror: Demon 79

    ★★★

  • Black Mirror: Mazey Day

  • Black Mirror: Beyond the Sea

    ★★★

  • Black Mirror: Loch Henry

    ★★★

  • Black Mirror: Joan Is Awful

    ★★★

  • They Cloned Tyrone

    ★★★½

  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★★★★

  • Elemental

    ★★★

  • Asteroid City

    ★★★

  • The Little Mermaid

    ★★★

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★½

  • One True Loves

    ½

  • BEEF

    ★★★

  • Air

    ★★★

  • Swarm

    ★★

  • A Good Person

    ★★★

  • Rye Lane

    ★★★★

  • You People

    ★★½

  • M3GAN

    ★★★

  • Avatar: The Way of Water

    ★★½

  • Fleishman Is in Trouble

    ★★★

  • Guillermo del Toro's Pinocchio

    ★★★

  • The Watcher

  • Rosaline

    ★★★

  • Entergalactic

    ★★★½

  • Amsterdam

    ★★½

  • Do Revenge

    ★★★

  • My Policeman

    ★★★

  • Wendell & Wild

    ★★★

  • Glass Onion

    ★★★★

  • The Menu

    ★★★½

  • See How They Run

    ★★★

  • The Woman King

    ★★★★

  • Bros

    ★★½

  • Ticket to Paradise

    ★★

  • Blonde

    ★★★★

  • The Whale

    ★★½

  • Pearl

    ★★★

  • Empire of Light

    ★★½

  • Bones and All

    ★★★

  • TÁR

    ★★★★

  • White Noise

    ★★★

  • Barbarian

    ★★★

  • Untold: The Girlfriend Who Didn't Exist

    ★★★½

  • Day Shift

    ★★★

  • Medusa Deluxe

    ★★★

  • Not Okay

    ★★★

  • Bullet Train

    ★★★

  • Nope

    ★★★★

  • Bo Burnham: The Inside Outtakes

    ★★★★

  • Broker

    ★★★½

  • The Bob's Burgers Movie

    ★★★½

  • Elvis

    ★★★½

  • Decision to Leave

    ★★★½

  • Triangle of Sadness

    ★★★

  • Aftersun

    ★★★

  • Three Thousand Years of Longing

    ★★★½

  • Men

    ★★½

  • Crush

    ★★½

  • Moonshot

    ★★½

  • Umma

    ★★★

  • WeCrashed

    ★★★½

  • Bad Vegan: Fame. Fraud. Fugitives.

    ★★★

  • Bodies Bodies Bodies

    ★★★½

  • The Thief Collector

    ★★★

  • X

    ★★★

  • Apollo 10½: A Space Age Childhood

    ★★½

  • The Unbearable Weight of Massive Talent

    ★★

  • The Lost City

    ★★★½

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★½