Sort by
  • Don't Worry Darling

    ★★★

  • Do Revenge

    ★★★★★

  • The Woman King

    ★★★★½

  • Pearl

    ★★★★½

  • Not Okay

    ★★★★★

  • Nope

    ★★★★★

  • The Gray Man

    ★★★

  • Girl in the Picture

    ★★★★

  • Thor: Love and Thunder

    ★★★★

  • Alone Together

    ★★★

  • Don't Make Me Go

    ★★★½

  • Vengeance

    ★★★★★

  • Acidman

    ★★★★

  • Fire Island

    ★★★★½

  • Elvis

    ★★★

  • Senior Year

    ★★½

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★★

  • Bodies Bodies Bodies

    ★★★★½

  • X

    ★★★★★

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★★

  • Turning Red

    ★★★★★

  • Cha Cha Real Smooth

    ★★★★

  • Watcher

    ★★★★

  • Don't Look Up

    ★★★

  • Hawkeye

    ★★★★★

  • All Too Well: The Short Film

    ★★★★★

  • tick, tick...BOOM!

    ★★★★★

  • Hypnotic

    ★★★

  • Eternals

    ★★★★★

  • Midnight Mass

    ★★★★★

  • Squid Game

    ★★★★★

  • Kate

    ★★★

  • King Richard

    ★★★★★

  • Malignant

    ★★★

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

    ★★★★★

  • Free Guy

    ★★★★★

  • Kingdom: Ashin of the North

    ★★★★

  • Old

    ★★

  • Fear Street: 1666

    ★★★★½

  • Gunpowder Milkshake

    ★★★★

  • Fear Street: 1978

    ★★★★

  • Black Widow

    ★★★★★

  • Fear Street: 1994

    ★★★½

  • The Forever Purge

    ★★½

  • Luca

    ★★★★★

  • In the Heights

    ★★★★½

  • The Conjuring: The Devil Made Me Do It

    ★★★

  • Cruella

    ★★★★

  • The Woman in the Window

    ★★½

  • Love, Death & Robots: Automated Customer Service

    ★★★★

  • Army of the Dead

    ★★★½

  • Spiral: From the Book of Saw

    ★★½

  • Things Heard & Seen

    ★★★

  • Stowaway

    ★★★★★

  • Mortal Kombat

    ★★½

  • The Fallout

    ★★★★★

  • Yes Day

    ★★★½

  • Death to 2020

    ★★★

  • Folklore: The Long Pond Studio Sessions

    ★★★★★

  • Two Distant Strangers

    ★★★

  • Happiest Season

    ★★★★

  • Derek DelGaudio's In & of Itself

    ★★★★★

  • Love and Monsters

    ★★★★½

  • Soul

    ★★★★★

  • The Haunting of Bly Manor

    ★★★★★

  • Run

    ★★★½

  • The Babysitter: Killer Queen

    ★★½

  • I'm Thinking of Ending Things

    ★★

  • Peninsula

    ★★★

  • Hamilton

    ★★★★★

  • Desperados

    ★★★

  • #Alive

    ★★★