• What Men Want

    ★★★

  • Molly's Game

    ★★★★

  • Malcolm & Marie

    ★★★½

  • Fighting with My Family

    ★★★½

  • John Tucker Must Die

    ★★★

  • Babyteeth

    ★★★½

  • Happy Death Day 2U

    ★★★½

  • Sputnik

    ★★★

  • Official Secrets

    ★★★½

  • Requiem for a Dream

    ★★★★½

  • Mangrove

    ★★★★

  • One Night in Miami...

    ★★★½

  • The White Tiger

    ★★★½

  • Bangalore Days

    ★★★½

  • Saint Frances

    ★★★★½

  • Dark Waters

    ★★★★

  • Beautiful Boy

    ★★★½

  • Fish Tank

    ★★★½