Sort by

shikha ON HIATUS has logged 14 entries for films during March 2017.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
29
The Breakfast Club

The Breakfast Club

1985
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
25
Life

Life

2017
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
23
All Time Low Straight to DVD II: Past, Present, and Future Hearts

All Time Low Straight to DVD II: Past, Present, and Future Hearts

2016
×
Read the review Edit this entry  
19
Badrinath Ki Dulhania

Badrinath Ki Dulhania

2017
×
★★★
Edit this entry  
18
Beauty and the Beast

Beauty and the Beast

2017
×
★★★
Read the review Edit this entry  
18
Back to the Future

Back to the Future

1985
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
14
Moon

Moon

2009
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
12
Logan

Logan

2017
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
10
Split

Split

2016
×
★★★★
Edit this entry  
08
Iron Man 3

Iron Man 3

2013
×
★★★
Read the review Edit this entry  
06
Now You See Me 2

Now You See Me 2

2016
×
★★½
Read the review Edit this entry  
04
Prisoners

Prisoners

2013
×
★★★★★
Read prior review Edit this entry  
02
John Wick

John Wick

2014
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
01
The Nice Guys

The Nice Guys

2016
×
★★★★½
Read the review Edit this entry