Sort by
  • The Creator

  • When Evil Lurks

    ★★★★

  • The Killer

    ★★★½

  • The Holdovers

    ★★★½

  • El Conde

    ★★½

  • Head to Head

  • Concrete Utopia

    ★★★★

  • Oppenheimer

    ★★★★½

  • Sound of Freedom

  • Mission: Impossible – Dead Reckoning Part One

    ★★★½

  • No Hard Feelings

  • The Flash

  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

  • Perfect Days

    ★★★

  • Asteroid City

    ★★

  • Anatomy of a Fall

    ★★★★

  • Pictures of Ghosts

  • Indiana Jones and the Dial of Destiny

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

  • Beau Is Afraid

    ★★★★★

  • BEEF

  • Renfield

    ★★

  • ¡Que viva México!

  • Air

    ★★½

  • Shin Kamen Rider

    ★★½

  • Tetris

    ★★½

  • Shazam! Fury of the Gods

  • Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves

  • John Wick: Chapter 4

    ★★★★

  • Call Me Chihiro

    ★★★½

  • Afire

    ★★★

  • Cocaine Bear

  • Tótem

  • The Teachers’ Lounge

    ★★★★

  • BlackBerry

    ★★★

  • Ant-Man and the Wasp: Quantumania

  • THE LEGEND & BUTTERFLY

    ★★★

  • Passages

  • Hidden Blade

    ★★★

  • Past Lives

    ★★★★½

  • Infinity Pool

  • Alhamour H.A.

  • Babylon

    ★★½

  • Avatar: The Way of Water

  • Alkhallat+

  • Emancipation

    ★★½

  • Black Panther: Wakanda Forever

  • Modern Love Tokyo

  • A Man

    ★★★★½

  • Black Adam

  • Till

    ★★★★

  • Hostages

  • Werewolf by Night

  • Narcosis

    ★★★★

  • Smile

  • Manticore

  • All Quiet on the Western Front

    ★★★½

  • Subtraction

    ★★★½

  • How to Blow Up a Pipeline

    ★★★

  • The Menu

    ★★½

  • Glass Onion

    ★★★

  • The Fabelmans

    ★★★½

  • Sisu

    ★★½

  • No Bears

    ★★★★

  • The Woman King

    ★★½

  • Blonde

    ★★★

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★½

  • Love Life

    ★★★½

  • The Whale

  • Master Gardener

    ★★★★

  • Good Night Oppy

  • Argentina, 1985