Sort by
  • The Guardians of the Galaxy Holiday Special

    ★★★

  • Enola Holmes 2

    ★★★

  • Graveyard Rats

    ★★★★

  • Lot 36

    ★★★½

  • Werewolf by Night

    ★★★★

  • Glass Onion: A Knives Out Mystery

    ★★★★½

  • The Menu

    ★★★★½

  • Don't Worry Darling

    ★½

  • Barbarian

    ★★★★★

  • She-Hulk: Attorney at Law

    ★½

  • Day Shift

    ★★

  • Prey

    ★★★★

  • Nope

    ★★★★½

  • The Gray Man

    ★★

  • Bullet Train

    ★★★★½

  • Minions: The Rise of Gru

    ½

  • The Man from Toronto

    ★½

  • Thor: Love and Thunder

    ★★

  • The Sea Beast

    ★★★

  • Spiderhead

    ★★★½

  • Don't Make Me Go

    ★★★½

  • Pete

    ★★★★

  • Obi-Wan Kenobi

    ★★★

  • Elvis

    ★★★★

  • Men

    ★★½

  • Love, Death & Robots: Swarm

    ★★★★

  • Love, Death & Robots: In Vaulted Halls Entombed

    ★★★★

  • Love, Death & Robots: Mason's Rats

    ★★★★

  • Love, Death & Robots: Kill Team Kill

    ★★★★

  • Love, Death & Robots: Night of the Mini Dead

    ★★★★

  • Love, Death & Robots: The Very Pulse of the Machine

    ★★★

  • Love, Death & Robots: Jibaro

    ★★★★

  • Love, Death & Robots: Bad Travelling

    ★★★★★

  • Love, Death & Robots: Three Robots: Exit Strategies

    ★★½

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★½

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★

  • The Northman

    ★★★★★

  • Sonic the Hedgehog 2

  • Morbius

  • Moon Knight

    ★★★½

  • The Bad Guys

    ★★★

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★

  • The Boys Presents: Diabolical

    ★★

  • The Outfit

    ★★★★

  • The Adam Project

    ★★★½

  • The Batman

    ★★★★

  • Uncharted

    ★★½

  • Moonfall

    ½

  • Gold

    ★★★★

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★½

  • The King's Man

    ★★★★

  • Don't Look Up

    ★★★½

  • Hawkeye

    ★★★★

  • Red Notice

    ★★½

  • Army of Thieves

    ★★★★

  • Eternals

    ★★½

  • Encanto

    ★★★

  • Antlers

    ★★★½

  • The Harder They Fall

    ★★½

  • No Time to Die

    ★★½

  • Squid Game

    ★★★

  • Venom: Let There Be Carnage

  • Kate

    ★★½

  • The Guilty

    ★★★

  • Small Engine Repair

    ★★★★

  • Dune

    ★★★★½

  • Malignant

    ★★★★

  • The Witcher: Nightmare of the Wolf

    ★★★★★

  • Candyman

    ★★½

  • Reminiscence

    ★★★½

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

    ★★★

  • The Green Knight

    ★★★★½