Sort by
  • Teen Wolf: The Movie

    ½

  • M3GAN

    ★★★

  • Violent Night

    ★★★

  • Disenchanted

    ★★

  • Black Adam

    ★★★

  • Lyle, Lyle, Crocodile

    ★★★

  • Halloween Ends

    ★★★

  • Luckiest Girl Alive

    ★★★

  • My Best Friend's Exorcism

  • Hellraiser

    ★★★½

  • Smile

    ★★★½

  • Goodnight Mommy

    ½

  • Confess, Fletch

    ★★★★

  • Do Revenge

    ★★★

  • Sick

    ★★★★½

  • My Policeman

    ★★

  • Glass Onion: A Knives Out Mystery

    ★★★

  • The Fabelmans

    ★★★★

  • The Menu

    ★★★★½

  • Ticket to Paradise

    ★½

  • Bros

    ★★★

  • Blonde

    ★½

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★★

  • Don't Worry Darling

    ★★½

  • Pearl

    ★★★

  • Bones and All

    ★★★

  • TÁR

  • Barbarian

  • The Invitation

    ★★½

  • Orphan: First Kill

    ★★

  • They/Them

    ½

  • Nope

    ★★★★

  • Thor: Love and Thunder

  • Fire Island

    ★★★★

  • Decision to Leave

    ★★★★½

  • Crimes of the Future

    ★★★½

  • Men

    ½

  • Firestarter

    ½

  • Senior Year

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★★½

  • The Anchor

    ★★

  • Read Between the Lines

    ★★★

  • Scream: Legacy

    ½

  • Incantation

    ★★★★

  • Bodies Bodies Bodies

    ★★★

  • X

    ★★★★½

  • Sissy

    ★★★★½

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★

  • Turning Red

    ★★½

  • The Adam Project

    ★★

  • No Exit

    ★★★½

  • The Batman

    ★★★★★

  • Texas Chainsaw Massacre

    ½

  • Twenty Five Twenty One

    ★★★½

  • Love and Leashes

    ★½

  • Uncharted

    ½

  • Exploited

    ½

  • Piggy

    ★★★★½

  • Resurrection

    ★½

  • Speak No Evil

    ★★

  • Fresh

    ★★½

  • Scream

    ★★★½

  • Jujutsu Kaisen 0

    ★★★★

  • The Matrix Resurrections

    ★★½

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★

  • Don't Look Up

    ★★★

  • Licorice Pizza

  • Hawkeye

    ★★½

  • Resident Evil: Welcome to Raccoon City

    ½

  • All Too Well: The Short Film

    ★★★½

  • IDOL: The Coup

    ★★★½

  • Inspector Koo

    ★★★½