• Atomic Blonde

    ★★★★★

  • Baby Driver

    ★★★

  • Fun Mom Dinner

  • Girlfriend's Day

  • To the Bone

    ★★★

  • Ingrid Goes West

    ★★★

  • Office Christmas Party

  • Emma Wants to Live

  • Moana

  • Trolls

  • The Late Bloomer

  • Miss Peregrine's Home for Peculiar Children

  • The Realest Real

    ★★★★

  • Suicide Squad

    ★★★½

  • Bad Moms

    ★★★★

  • Nerve

  • Finding Dory

  • Hurricane Bianca

    ★★★

  • Neighbors 2: Sorority Rising

  • The Boss

  • Sausage Party

  • The Intervention

    ★★★★★

  • Antibirth

    ★★★★

  • Dirty Grandpa

  • How to Be Single

    ★★★

  • Sisters

  • Bon Bini Holland

  • #Horror

  • Room

  • Unexpected

    ★★½

  • Sleeping with Other People

  • Inside Out

    ★★★★

  • Carol

    ★★★★

  • Pitch Perfect 2

    ★★★★

  • Hello, My Name Is Doris

    ★★★½

  • Addicted to Fresno

    ★★★★½

  • The DUFF

  • Annie

  • Unfriended

  • Tammy

    ★★★

  • Blended

    ★★

  • Loitering with Intent

  • Neighbors

  • G.B.F.

    ★★★★

  • Frozen

  • We're the Millers

    ★★★

  • The To Do List

    ★★★★

  • Clutter

    ★★★½

  • Monsters University

  • He's Way More Famous Than You

    ★★

  • Welcome to the Jungle

  • Identity Thief

    ★★★★

  • Wreck-It Ralph

  • Pitch Perfect

    ★★★★

  • Girl Most Likely

  • Step Up Revolution

  • Ted

  • Beasts of the Southern Wild

    ★★★★

  • What to Expect When You're Expecting

  • American Reunion

    ★★★

  • LOL

  • The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1

  • The Intouchables

  • Monte Carlo

  • Bad Teacher

    ★★★★

  • Just Go with It

  • Tangled

  • It's Kind of a Funny Story

  • Easy A

  • Eat Pray Love

  • The Client List

  • The Twilight Saga: Eclipse