• Harry Potter 20th Anniversary: Return to Hogwarts

  • South Park: Post COVID: The Return of COVID

    ★★★½

  • Ted Lasso: The Missing Christmas Mustache

    ★★★★

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★★★

  • Don't Look Up

    ★★★★

  • Back to the Outback

    ★★★

  • Diary of a Wimpy Kid

    ★★★

  • Single All the Way

    ★★

  • South Park: Post COVID

    ★★★★

  • Hawkeye

    ★★★★

  • The Unforgivable

    ★½

  • House of Gucci

    ★★★½

  • Ciao Alberto

    ★★★★

  • All Too Well: The Short Film

    ★★★★½

  • tick, tick...BOOM!

    ★★

  • Love Hard

    ★★★½

  • Red Notice

    ★★★½

  • Encanto

    ★★★★

  • Hypnotic

    ★★

  • Eternals

    ★★★½

  • The Addams Family 2

    ★★

  • LEGO Star Wars Terrifying Tales

    ★★★

  • Venom: Let There Be Carnage

    ★★★½

  • The Many Saints of Newark

    ★★★½

  • Akakiri

    ★★★½

  • Lop & Ochō

    ★★★★

  • The Elder

    ★★★★

  • T0-B1

    ★★★★½

  • The Ninth Jedi

    ★★★★½

  • The Village Bride

    ★★★½

  • The Twins

    ★★★★½

  • The Duel

    ★★★½

  • Tatooine Rhapsody

    ★★★★½

  • Squid Game

    ★★★★½

  • Scenes from a Marriage

    ★★★★½

  • Dune

    ★★★½

  • The Card Counter

    ★★★

  • Dug Days

    ★★★★★

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

    ★★★★★

  • The Kissing Booth 3

  • Free Guy

    ★★★★★

  • The Suicide Squad

    ★★★

  • Blue Birthday

    ★★★★½

  • The Simpsons: The Good, the Bart, and the Loki

    ★★★

  • Black Widow

    ★★★½

  • Midnight

    ★★★★

  • Luca

    ★★★★½

  • Elite Short Stories: Carla Samuel

    ★★★½

  • Elite Short Stories: Omar Ander Alexis

    ★★★½

  • Elite Short Stories: Nadia Guzmán

    ★★½

  • Loki

    ★★★

  • In the Heights

    ★★★

  • Friends: The Reunion

  • Borat: VHS Cassette of Material Deemed “Sub-acceptable” By Kazakhstan Ministry of Censorship and Circumcision

    ★★★½

  • Borat’s American Lockdown & Debunking Borat

    ★★★½

  • Cruella

    ★★★

  • Maggie Simpson in The Force Awakens from Its Nap

    ★★★

  • 22 vs. Earth

    ★★★

  • The Mitchells vs. The Machines

    ★★★★½

  • Chadwick Boseman: Portrait of an Artist

  • Save Ralph

    ★★★★

  • The Falcon and the Winter Soldier

    ★★★

  • Women Is Losers

    ★½

  • Dad, I'm Sorry

    ★★★★

  • South Park Vaccination Special

    ★½

  • Us Again

    ★★★★½

  • Raya and the Last Dragon

    ★★★★½

  • Barb & Star Go to Vista Del Mar

    ★★★

  • To All the Boys: Always and Forever

    ★★★½

  • Tom & Jerry

    ★★½

  • Judas and the Black Messiah

    ★★★½

  • Malcolm & Marie

    ★½