• Venom: Let There Be Carnage

    ★★

  • No Time to Die

    ★★★

  • The Last Duel

    ★★★½

  • Candyman

    ★★★★★

  • Reminiscence

    ½

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

    ★★★★★

  • Free Guy

    ★★★★

  • The Suicide Squad

    ★★★★½

  • Old

  • Pig

    ★★★★

  • Black Widow

    ★★★½

  • F9

    ★★★★

  • The Pedal Movie

    ★★★★

  • Mortal Kombat

    ★★

  • Bad Trip

    ★★★½

  • Godzilla vs. Kong

    ★★

  • Zack Snyder's Justice League

    ★★½

  • Evangelion: 3.0+1.0 Thrice Upon a Time

    ★★★★★

  • AEW Revolution 2021

    ★★★★

  • Wonder Woman 1984

  • Borat Subsequent Moviefilm

    ★★★★½

  • An Evening with Tim Heidecker

    ★★★★★

  • Bill & Ted Face the Music

    ★★★

  • Tenet

    ★★★½

  • You Cannot Kill David Arquette

    ★★★★★

  • Money Plane

  • Sonic the Hedgehog

    ★★½

  • Mister America

    ★★★★

  • Gemini Man

    ★★★

  • 36 Husbands

    ½

  • Uncut Gems

    ★★★★½

  • Happy Death Day 2U

    ★★★

  • Slender Man

    ½

  • BlacKkKlansman

    ★★★★

  • Truth or Dare

    ½

  • Unfriended: Dark Web

  • Justice League

    ★½

  • Death Note

    ½

  • Wish Upon

    ½

  • Wonder Woman

    ★★★

  • Bloodrunners

  • A Ghost Story

    ★★★★

  • Slasher.com

    ½

  • Legends of the Hidden Temple

  • Cell

    ½

  • #Horror

    ½

  • Green Room

    ★★★★½

  • Unfriended

    ½

  • The Amazing Spider-Man 2

    ½

  • Grown Ups 2

    ½

  • Premium Rush

  • Ace Attorney

    ★★★★★

  • Final Destination 5

    ★★★

  • Rubber

    ★★★½

  • The Pregnancy Pact

    ½

  • Redline

    ★★★★★

  • Pokémon: Arceus and the Jewel of Life

    ★½

  • Soul Killer

    ½

  • Tokyo Gore Police

    ★★★★½

  • The Mist

    ★★★★

  • Superbad

    ★★★★½

  • Murder Party

    ★★★

  • Tenacious D in The Pick of Destiny

    ★★★

  • Borat: Cultural Learnings of America for Make Benefit Glorious Nation of Kazakhstan

    ★★★★

  • Monster House

    ★★

  • Silent Hill

    ★★

  • Double Down

    ½

  • BIONICLE 3: Web of Shadows

  • The Adventures of Sharkboy and Lavagirl

  • Son of the Mask

    ½

  • Blade: Trinity

    ★★★

  • The SpongeBob SquarePants Movie

    ★★★★½