Sort by
  • Maggie Simpson in

    ★★½

  • The Super Mario Bros. Movie

    ★★★★

  • Welcome to the Club

    ★★

  • South Park: The 25th Anniversary Concert

    ★★★★

  • South Park the Streaming Wars Part 2

    ★★★

  • Beavis and Butt-Head Do the Universe

    ★★★½

  • South Park the Streaming Wars

    ★★★

  • The Bob's Burgers Movie

    ★★★½

  • The Simpsons: When Billie Met Lisa

    ★★

  • Sonic the Hedgehog 2

    ★★★½

  • Turning Red

    ★★★★

  • South Park: Post COVID: The Return of COVID

    ★★★★½

  • South Park: Post COVID

    ★★★★

  • The Simpsons in Plusaversary

    ★★½

  • Encanto

    ★★★★

  • Muppets Haunted Mansion

    ★★★½

  • The Addams Family 2

    ★★½

  • The Simpsons: The Good, the Bart, and the Loki

    ★★★

  • Cruella

    ★★★★

  • Maggie Simpson in

    ★★★

  • South Park Vaccination Special

    ★★★½

  • Raya and the Last Dragon

    ★★★

  • Tom & Jerry

    ★★★

  • South Park: The Pandemic Special

    ★★★

  • Mulan

    ★★

  • Maggie Simpson in

    ★★★

  • Sonic the Hedgehog

    ★★½

  • Frozen II

    ★★★★½

  • The Addams Family

    ★★

  • The Lion King

    ★★

  • Toy Story 4

    ★★★★

  • Aladdin

    ★★★

  • Dumbo

    ★★

  • Ralph Breaks the Internet

    ★★★

  • Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No Tales

    ★★½

  • Diary of a Wimpy Kid: The Long Haul

    ½

  • Beauty and the Beast

    ★★★★

  • The Lego Batman Movie

    ★★★★

  • Planet of the Couches

    ★★½

  • Moana

    ★★★★½

  • Zootopia

    ★★★★½

  • The Peanuts Movie

    ★★★★½

  • Hotel Transylvania 2

    ★★★½

  • Frozen Fever

    ★★★

  • Cinderella

    ★★★½

  • Toy Story That Time Forgot

    ★★★★

  • Tom and Jerry Santa's Little Helpers

    ★★★½

  • The Fog of Courage

    ★★★

  • Big Hero 6

    ★★★½

  • The Lego Movie

    ★★★★

  • Frozen

    ★★★★

  • Free Birds

    ★★★

  • Toy Story of Terror!

    ★★★★½

  • Shrek the Musical

    ★★★

  • Monsters University

    ★★★

  • Wreck-It Ralph

    ★★★★½

  • Scooby-Doo!™ Haunted Holidays

    ★★★

  • Partysaurus Rex

    ★★★½

  • Hotel Transylvania

    ★★★

  • Diary of a Wimpy Kid: Dog Days

    ★★★

  • Maggie Simpson in

    ★★★★

  • Time Travel Mater

  • Puss in Boots: The Three Diablos

    ★★★

  • Journey 2: The Mysterious Island

    ★★

  • Small Fry

    ★★★½

  • Puss in Boots

    ★★★★★

  • Night of the Living Carrots

    ★★½

  • Thriller Night

    ★★

  • Scooby-Doo! Legend of the Phantosaur

    ★★★★

  • Tom and Jerry & The Wizard of Oz

    ★★★

  • Air Mater

    ★★★

  • Hawaiian Vacation

    ★★★