Sort by
  • Mean Girls

    ★★★½

  • Rewind

    ★★½

  • Green Screen

    ★★★★★

  • Shake, Rattle & Roll Extreme

    ★★★

  • Scott Pilgrim Takes Off

    ★★★★★

  • Thanksgiving

    ★★★½

  • Unstoppable Taylor Swift

    ★★

  • Taylor Swift: The Eras Tour

    ★★★★★

  • Poison

    ★★★★

  • The Rat Catcher

    ★★★★

  • Totally Killer

    ★★★½

  • The Swan

    ★★★★★

  • Saw X

    ★★★

  • The Nun II

    ★★½

  • A Very Good Girl

    ★★★

  • The Wonderful Story of Henry Sugar

    ★★★★★

  • Saltburn

    ★★★★½

  • Third World Romance

    ★★★★

  • The Missing

    ★★★★★

  • Red, White & Royal Blue

    ★★★½

  • Bird Box Barcelona

    ★★

  • Oppenheimer

    ★★★★★

  • Barbie

    ★★★★★

  • Insidious: The Red Door

    ★½

  • Black Mirror: Joan Is Awful

    ★★★½

  • No Hard Feelings

    ★★½

  • Nimona

    ★★★★★

  • Waitress: The Musical

    ★★★★½

  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★★★★

  • Elemental

    ★★★★½

  • Asteroid City

    ★★★★½

  • Fast X

    ★★★

  • The Little Mermaid

    ★★★½

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★★

  • Beau Is Afraid

    ★★★

  • The Pope's Exorcist

    ★½

  • The Super Mario Bros. Movie

    ★★★

  • Evil Dead Rise

    ★★★½

  • Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves

    ★★★★

  • John Wick: Chapter 4

    ★★★★

  • Scream VI

    ★★★★

  • Ten Little Mistresses

    ★★★★½

  • Ant-Man and the Wasp: Quantumania

    ★★½

  • Winnie the Pooh: Blood and Honey

    ½

  • Past Lives

    ★★★★½

  • Deleter

    ★★½

  • Partners in Crime

    ★★

  • Babylon

    ★★★★★

  • M3GAN

    ★★★

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★★

  • About Us But Not About Us

    ★★★★

  • An Inconvenient Love

    ★★★½

  • Disenchanted

    ★★½

  • Strange World

    ★★

  • Enola Holmes 2

    ★★★½

  • Talk to Me

    ★★★★

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★½

  • Prey for the Devil

    ★½

  • The School for Good and Evil

    ★★★

  • Guillermo del Toro's Pinocchio

    ★★★★½

  • Last Summer

    ★★★★★

  • Roald Dahl's Matilda the Musical

    ★★★½

  • Nocebo

    ★★★★½

  • Smile

    ★★★

  • V/H/S/99

    ★★★

  • Do Revenge

    ★★★★

  • The Menu

    ★★★½

  • The Fabelmans

    ★★★★½

  • Glass Onion

    ★★★★½

  • Bros

    ★★★★

  • Don't Worry Darling

    ★★★

  • Pearl

    ★★★½