• Tiger Claws II

    ★★★

  • Tiger Claws

    ★★★

  • The Hangover

    ★★★★

  • Scream 3

    ★★★

  • Ebola Syndrome

    ★★★★

  • Terror of Mechagodzilla

    ★★★★

  • The Hunger Games

    ★★★★

  • Godzilla vs. Megalon

    ★★½

  • Creation Is Violent: Anecdotes from Kinski’s Final Years

    ★★★★

  • Vampire in Venice

    ★★½

  • Roman Holiday

    ★★★★

  • Godzilla vs. Hedorah

    ★★★★

  • All Monsters Attack

    ★★★

  • American Pie Presents: Band Camp

    ★★½

  • Destroy All Monsters

    ★★★★

  • Scanner Cop

    ★★★½

  • 2005 Chicago White Sox: The Official World Series Film

    ★★★★★

  • Final Destination 5

    ★★★