• The Beatles: Get Back

    ★★★★★

  • Dave Chappelle: The Closer

    ★★★★

  • The Many Saints of Newark

    ★★★★

  • The Manson Brothers Midnight Zombie Massacre

    ★★½

  • Halloween Kills

    ★★½

  • Untold: Malice at the Palace

    ★★★★

  • Cocaine Cowboys: The Kings of Miami

    ★★★½

  • Army of the Dead

    ★★½

  • Spiral: From the Book of Saw

    ★★★

  • Coming 2 America

    ★★★½

  • Boss Level

    ★★★★

  • The Little Things

    ★★★½

  • Mean Man: The Story of Chris Holmes

    ★★★★

  • Night Stalker: The Hunt for a Serial Killer

    ★★★★

  • The Last Blockbuster

    ★★★½

  • Making The Irishman

    ★★★½

  • Eclipse - Viva la VicTOURia

    ★★★★★

  • Tales of the Uncanny

    ★★★★

  • Borat Subsequent Moviefilm

    ★★★★

  • Father of the Bride Part 3 (ish)

    ★★★

  • Bill & Ted Face the Music

    ★★★★

  • Tenet

    ★★★½

  • Fear City: New York vs The Mafia

    ★★★½

  • Long Gone Summer

    ★★★

  • Jerry Seinfeld: 23 Hours to Kill

    ★★½

  • The Last Dance

    ★★★★½

  • Getaway

    ★★½

  • Tiger King: Murder, Mayhem and Madness

    ★★★½

  • A Quiet Place Part II

    ★★★★½

  • Grizzly II: Revenge

    ★★

  • Lance

    ★★★

  • Be Water

    ★★★★

  • Star Wars: The Rise of Skywalker

    ★★★

  • Little Women

    ★★★★½

  • VIPCO: The Untold Story

    ★★★

  • The Irishman: In Conversation

    ★★★★

  • The Devil Next Door

    ★★★½

  • Doctor Sleep

    ★★★★½

  • Terminator: Dark Fate

    ★★★

  • Jay and Silent Bob Reboot

    ★★★★

  • Chuck & Tito

    ★★★

  • El Camino: A Breaking Bad Movie

    ★★★★

  • Metallica & San Francisco Symphony: S&M2

    ★★★★

  • Zombieland: Double Tap

    ★★★★

  • The Irishman

    ★★★★★

  • VFW

    ★★★★

  • Rambo: Last Blood

    ★★★★

  • To Hell and Back: The Making of 3 From Hell

    ★★★½

  • 3 from Hell

    ★★★½

  • Bill Burr: Paper Tiger

    ★★★★

  • Jojo Rabbit

    ★★★★½

  • Color Out of Space

    ★★★★½

  • Dolemite Is My Name

    ★★★★½

  • The Platform

    ★★★★½

  • Fulci for Fake

    ★★★★

  • In Search of the Last Action Heroes

    ★★★½

  • Rodman: For Better or Worse

    ★★★★

  • The Two Popes

    ★★★★

  • Joker

    ★★★★★

  • Uncut Gems

    ★★★★½

  • Ford v Ferrari

    ★★★★

  • Marriage Story

    ★★★★

  • Dave Chappelle: Sticks & Stones

    ★★★★

  • It Chapter Two

    ★★

  • Jim Gaffigan: Quality Time

    ★★★½

  • Fast & Furious Presents: Hobbs & Shaw

    ★★★

  • Crawl

    ★★★★

  • Spider-Man: Far from Home

    ★★★★

  • Escape Plan: The Extractors

    ★★★

  • Child's Play

    ★★★★

  • Midsommar

    ★★★★½

  • Oprah Winfrey Presents: When They See Us Now

    ★★★★