• As Above, So Below

    As Above, So Below

    ★★★★

    Pleasantly spooked. Wish the ending made a lil more sense to me.

  • Ex Machina

    Ex Machina

    ★★★★★

    My dude just out here tryna nut.

  • The Bye Bye Man

    The Bye Bye Man

    Straight up worst movie I've ever seen.

  • Deadpool

    Deadpool

    ★★★★★

    Ah yes, the story of the raucous superhero, what can a man say of him.

    More superhero movies should have swearing and fucking.

    Superheroes that don't fuck are lame as hell.

    Deadpool fucks, more than once.

    Feel like all superhero movies should be rated R tired of these kid games going around here children aren't the future they don't deserve good things.

    Excited to watch Deadpool 2 a year after it comes out.

  • Gone Girl

    Gone Girl

    ★★★★

    Talk about relationship goals fuuuuuuuuuck.

  • Mad Max: Fury Road

    Mad Max: Fury Road

    ★★★★★

    This is easily one of the best movies ever made dude.

  • The Autopsy of Jane Doe

    The Autopsy of Jane Doe

    ★★★★★

    This review may contain spoilers. I can handle the truth.

    I loved this movie.

    Not your typical horror movie but it definitely creeped me the fuck out.

    Jane Doe slim thicc she bad she my lil goth queen.

    I love my goth queen who sexts me from the afterlife by killing me.

  • The Woman in Black

    The Woman in Black

    ★★

    Daniel Radcliffe shoulda stuck to waving wands around n shit cuz this was garbage.

    Took me like 2 days to watch it cause I kept falling asleep or finding any excuse not to watch.

  • [REC]

    [REC]

    ★★★★½

    This review may contain spoilers. I can handle the truth.

    This is what u get for kissing dogs on the mouth people.

    Great found footage movie.

    The story has a lot and is kinda all over the place especially with the ending but I guess it adds to the chaos of the film.

    Definitely got my heart racing ohhhhhh yeah baby I love fear pump it into my veins bitch.

  • Unfriended

    Unfriended

    ★★★★★

    The internet was a mistake.

    2017 we're off video chatting, we're off having friends, we're off cyberbullying.

    I'm off the grid this movie got me fucked up bro this wasn't cool.

    I'm spooked I just uninstalled Skype from my PC.

  • Krampus

    Krampus

    ★★★½

    Let me just start by saying that this review is a little biased because I want to fuck Krampus. He is thicc and he is my friend.

    Anyways, I watched this movie in May because Krampus has no power points in May so he can't fuck me up in my sleep tonight.

    Movie wasn't that scary cause it had the dude from Parks and Rec in it and I can't take him seriously. The mom plays a mom in every…

  • Lights Out

    Lights Out

    ★★★★½

    This review may contain spoilers. I can handle the truth.

    This movie had me pleasantly spooked. I remember people saying the commercials showed everything but I don't watch TV so no commercials so everything was "hot off the presses" for me.

    Not gonna lie Diana was a slim thicc cutie.