Sort by
  • All These Sleepless Nights

    ★★★★★

  • Holy Motors

    ★★★★½

  • A History of Violence

    ★★★★★

  • The Last Duel

    ★★★★

  • 28 Hotel Rooms

  • Kangaroo Jack

    ★★★★★

  • Ali

    ★★★★★

  • The Beta Test

    ★★★½

  • The Rocky Horror Picture Show

    ★★★★★

  • Darkman

    ★★★½

  • Mean Streets

    ★★★★

  • Dune

    ★★★★★

  • Final Destination 3

    ★★★

  • Dead Man

    ★★★★★

  • Gremlins 2: The New Batch

    ★★★★★

  • Public Enemies

    ★★★★★

  • Snatch

    ★★★★½

  • Midnight Mass

    ★★