Sort by

sexualjumanji has logged 26 entries for films during March 2021.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
31
Murder Death Koreatown

Murder Death Koreatown

2020
×
★★½
Read the review Edit this entry  
26
Thief

Thief

1981
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
25
Kiss Kiss Bang Bang

Kiss Kiss Bang Bang

2005
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
24
Magnolia

Magnolia

1999
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
24
From Dusk Till Dawn

From Dusk Till Dawn

1996
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
24
Leatherface

Leatherface

2017
×
★★★
Read the review Edit this entry  
23
Texas Chainsaw 3D

Texas Chainsaw 3D

2013
×
★★★
Read prior review Edit this entry  
23
Eaten Alive

Eaten Alive

1976
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
22
The Texas Chainsaw Massacre

The Texas Chainsaw Massacre

2003
×
★★★
Read the review Edit this entry  
22
Leatherface: The Texas Chainsaw Massacre III

Leatherface: The Texas Chainsaw Massacre III

1990
×
★★★
Read the review Edit this entry  
21
The Return of the Texas Chainsaw Massacre

The Return of the Texas Chainsaw Massacre

1995
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
21
The Texas Chainsaw Massacre 2

The Texas Chainsaw Massacre 2

1986
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
20
Prometheus

Prometheus

2012
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
19
The Texas Chain Saw Massacre

The Texas Chain Saw Massacre

1974
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
19
Aliens vs Predator: Requiem

Aliens vs Predator: Requiem

2007
×
Read the review Edit this entry  
19
Rollerball

Rollerball

2002
×
★★★
Read the review Edit this entry  
17
Leprechaun in the Hood

Leprechaun in the Hood

2000
×
★★★
Read the review Edit this entry  
17
Messiah of Evil

Messiah of Evil

1973
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
16
Beta Test

Beta Test

2016
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
16
The Fog

The Fog

1980
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
16
Dead Ringers

Dead Ringers

1988
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
12
Born to Race

Born to Race

2011
×
★★★
Read the review Edit this entry  
11
Southland Tales

Southland Tales

2006
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
10
Speed

Speed

1994
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
03
Simon Sez

Simon Sez

1999
×
Read the review Edit this entry  
03
Double Team

Double Team

1997
×
★★★★★
Read the review Edit this entry