Sort by
  • Nursery Rhymes

    ★★★★

  • BlacKkKlansman

    ★★★

  • El Angel

    ★★★★

  • Game Night

    ★★★½

  • Red Sparrow

    ★★★

  • Stranger in My Pocket

    ★★★½

  • Black Panther

    ★★★★★

  • Waco

    ★★★

  • Sorry to Bother You

    ★★★★½

  • Black Mirror: Crocodile

  • Black Mirror: Black Museum

  • Pitch Perfect 3

  • Justice League

    ★★

  • You Know Where

    ★★

  • Home Again

  • It

  • mother!

    ★★★★½

  • Lady Bird

    ★★★½

  • A Bad Moms Christmas

  • The Emoji Movie

  • Epic Fail

    ★★★½

  • Dries

    ★★★½

  • Girls Trip

  • Wicked Girl

    ★★★★½

  • Fever

  • Good Time

    ★★★★

  • The Beguiled

    ★★★★½

  • The Florida Project

    ★★★★★

  • You Were Never Really Here

    ★★★★½

  • Night

    ★★½

  • Tennessee

  • This Table

    ★★★★

  • Atomic Blonde

    ★★★★

  • The Disaster Artist

    ★★

  • Beauty and the Beast

    ★★★★

  • Trevor Noah: Afraid of the Dark

    ★★★★

  • Revenge

    ★★★

  • Get Out

    ★★★★★

  • Mudbound

    ★★★

  • Fantastic Beasts and Where to Find Them

    ★★

  • Inferno

  • Moana

    ★★★

  • Split

    ★★★★

  • Miss Peregrine's Home for Peculiar Children

  • The Girl on the Train

    ★★★

  • Sing

    ★★★★

  • The Bad Batch

    ★★★½

  • Nocturnal Animals

    ★★★★★

  • Moonlight

    ★★★★★

  • Trunk Space

  • War Dogs

  • Suicide Squad

    ★½

  • Bad Moms

  • Frantz

    ★★½

  • The Night Of

  • Mike and Dave Need Wedding Dates

  • Central Intelligence

    ★★★½

  • And Nothing Happened

  • Now You See Me 2

  • The Neon Demon

    ★★★★

  • Kedi

    ★★★½

  • A Night in Tokoriki

    ★★★★★

  • Zootopia

    ★★★★★

  • Deadpool

    ★★★

  • Zoolander 2

  • How to Be Single

  • Ride Along 2

  • Alvin and the Chipmunks: The Road Chip

  • Creed

    ★★★½

  • The Last Witch Hunter

  • Spoetnik

    ★★

  • Hotel Transylvania 2

    ★★★