Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
03
Annette

Annette

2021
×
★★½
Read the review Edit this entry  
02
Jungle Cruise

Jungle Cruise

2021
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
02
Vivo

Vivo

2021
×
★★★
Read the review Edit this entry  
01
CODA

CODA

2021
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
31
The Green Knight

The Green Knight

2021
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
30
Snake Eyes: G.I. Joe Origins

Snake Eyes: G.I. Joe Origins

2021
×
★★½
Read the review Edit this entry  
27
Stillwater

Stillwater

2021
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
22
Old

Old

2021
×
★★
Read the review Edit this entry  
21
Space Jam: A New Legacy

Space Jam: A New Legacy

2021
×
★★
Read the review Edit this entry  
20
The Last Letter from Your Lover

The Last Letter from Your Lover

2021
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
19
Jolt

Jolt

2021
×
★★
Read the review Edit this entry  
15
Fear Street: 1666

Fear Street: 1666

2021
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
14
Loki

Loki

2021
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
13
F9

F9

2021
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
10
Black Widow

Black Widow

2021
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
10
Till Death

Till Death

2021
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
10
Infinite

Infinite

2021
×
★★½
Read the review Edit this entry  
10
Fear Street: 1978

Fear Street: 1978

2021
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
10
Awake

Awake

2021
×
★★½
Read the review Edit this entry  
09
Luca

Luca

2021
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
09
Gunpowder Milkshake

Gunpowder Milkshake

2021
×
★★½
Read the review Edit this entry  
09
Plan B

Plan B

2021
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
08
America: The Motion Picture

America: The Motion Picture

2021
×
★★★
Read the review Edit this entry  
06
The Forever Purge

The Forever Purge

2021
×
★★
Read the review Edit this entry  
05
The Tomorrow War

The Tomorrow War

2021
×
★★½
Read the review Edit this entry  
05
No Sudden Move

No Sudden Move

2021
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
04
Hitman's Wife's Bodyguard

Hitman's Wife's Bodyguard

2021
×
★★
Read the review Edit this entry  
29
Fear Street: 1994

Fear Street: 1994

2021
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
27
Summer of Soul (...or, When the Revolution Could Not Be Televised)

Summer of Soul (...or, When the Revolution Could Not Be Televised)

2021
×
★★★
Read the review Edit this entry  
21
Werewolves Within

Werewolves Within

2021
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
16
Fatherhood

Fatherhood

2021
×
★★★
Read the review Edit this entry  
16
The Sparks Brothers

The Sparks Brothers

2021
×
★★★
Read the review Edit this entry  
13
Asking For It

Asking For It

2021
×
Read the review Edit this entry  
04
The Conjuring: The Devil Made Me Do It

The Conjuring: The Devil Made Me Do It

2021
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
29
A Quiet Place Part II

A Quiet Place Part II

2020
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
27
Friends: The Reunion

Friends: The Reunion

2021
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
27
Cruella

Cruella

2021
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
25
Spiral: From the Book of Saw

Spiral: From the Book of Saw

2021
×
★★½
Read the review Edit this entry  
25
Army of the Dead

Army of the Dead

2021
×
★★★
Read the review Edit this entry  
22
Monday

Monday

2020
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
22
We Broke Up

We Broke Up

2021
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
20
Finding You

Finding You

2021
×
★★½
Read the review Edit this entry  
18
Those Who Wish Me Dead

Those Who Wish Me Dead

2021
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
15
The Woman in the Window

The Woman in the Window

2021
×
★★★
Read the review Edit this entry  
14
Wrath of Man

Wrath of Man

2021
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
09
In the Heights

In the Heights

2021
×
★★★
Read the review Edit this entry  
03
The Unholy

The Unholy

2021
×
★★½
Read the review Edit this entry  
28
Godzilla vs. Kong

Godzilla vs. Kong

2021
×
★★★
Read the review Edit this entry  
27
The Conjuring

The Conjuring

2013
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
26
Mortal Kombat

Mortal Kombat

2021
×
★★½
Read the review Edit this entry