Sort by
  • The Marvels

    ★★

  • Wish

    ★½

  • The Hunger Games: The Ballad of Songbirds & Snakes

    ★★★★

  • Taylor Swift: The Eras Tour

    ★★★★

  • Poison

  • The Rat Catcher

  • The Swan

  • The Killer

    ★★★½

  • The Wonderful Story of Henry Sugar

  • Untold: Johnny Football

  • Teenage Mutant Ninja Turtles: Mutant Mayhem

    ★★★

  • Haunted Mansion

    ★½

  • Oppenheimer

    ★★★★

  • Barbie

    ★★★½

  • Mission: Impossible – Dead Reckoning Part One

    ★★★★½

  • The Grand Tour: Eurocrash

  • Black Mirror: Demon 79

    ★★★

  • Black Mirror: Mazey Day

    ★½

  • Black Mirror: Beyond the Sea

    ★★½

  • Black Mirror: Loch Henry

    ★★★

  • Black Mirror: Joan Is Awful

    ★★★

  • The Flash

    ★★

  • Extraction 2

    ★★★★

  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★★★★

  • Elemental

    ★★★½

  • Transformers: Rise of the Beasts

    ★★½

  • Asteroid City

    ★★★½

  • Killers of the Flower Moon

    ★★★★

  • Indiana Jones and the Dial of Destiny

    ★★½

  • Fast X

    ★½

  • The Little Mermaid

    ★★★

  • John Mulaney: Baby J

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★★½

  • Peter Pan & Wendy

    ★★½

  • BEEF

  • The Super Mario Bros. Movie

    ★★★

  • Air

    ★★★

  • Shazam! Fury of the Gods

    ★★★

  • Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves

    ★★★½

  • John Wick: Chapter 4

    ★★★★½

  • 65

    ★★½

  • Jesus Revolution

    ★★★

  • Murdaugh Murders: A Southern Scandal

  • Creed III

    ★★★

  • Ant-Man and the Wasp: Quantumania

    ★★★½

  • Knock at the Cabin

    ★★★½

  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★★★½

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★

  • The Guardians of the Galaxy Holiday Special

    ★★★

  • Strange World

    ★★½

  • Stutz

    ★★★½

  • Zen - Grogu and Dust Bunnies

  • Director by Night

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★★½

  • Guillermo del Toro's Pinocchio

    ★★★

  • Black Adam

    ★½

  • Entergalactic

    ★★

  • Werewolf by Night

    ★★★★

  • The Grand Tour: A Scandi Flick

  • Devotion

    ★★★

  • All Quiet on the Western Front

    ★★★★

  • Wendell & Wild

    ★★½

  • The Menu

    ★★½

  • The Fabelmans

    ★★★★★

  • Glass Onion

    ★★★★

  • Emily

    ★★½

  • The Woman King

    ★★★½

  • Pinocchio

    ½

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★

  • Don't Worry Darling

    ★★★

  • The Whale

    ★★★

  • Sr.

    ★★★