Sort by
  • Squid Game

    ★★★★★

  • Free Guy

    ★★★★★

  • The Suicide Squad

    ★★★★

  • Old

    ★★★★

  • Cruella

    ★★★★

  • Cloned

    ★★★

  • Coming 2 America

    ★★★½

  • The Doll

    ★★★★★

  • Judas and the Black Messiah

    ★★★★½

  • Soul

    ★★★★

  • Hubie Halloween

    ★★★

  • Tenet

    ★★★★★

  • Greyhound

    ★★★★

  • Hamilton

    ★★★★

  • A Parks and Recreation Special

    ★★★★★

  • Mulan

    ★★★

  • Impractical Jokers: The Movie

    ★★★

  • Birds of Prey (and the Fantabulous Emancipation of One Harley Quinn)

    ★★★★

  • Star Wars: The Rise of Skywalker

    ★★★½

  • 6 Underground

    ★★

  • Black Christmas

    ★½

  • Jumanji: The Next Level

    ★★½

  • 1917

    ★★★★

  • Charlie's Angels

    ★★½

  • Midway

    ★★★½

  • Doctor Sleep

    ★★★★

  • Maleficent: Mistress of Evil

    ★★½

  • Jesus Is King

    ★★★★★

  • Knives Out

    ★★★★

  • Joker

    ★★★★★

  • Uncut Gems

    ★★★★½

  • Ford v Ferrari

    ★★★★

  • Ad Astra

    ★★★

  • It Chapter Two

    ★★★★

  • Secret Obsession

    ★★

  • The Lion King

    ★★★★

  • Spider-Man: Far From Home

    ★★★★

  • Toy Story 4

    ★★★

  • Parasite

    ★★★★★

  • Once Upon a Time… in Hollywood

    ★★★★½

  • Rocketman

    ★★★★½

  • Brightburn

    ★★★★

  • John Wick: Chapter 3 - Parabellum

    ★★★★

  • Wine Country

    ★★★½

  • Aladdin

    ★★★

  • Yesterday

    ★★★★

  • Avengers: Endgame

    ★★★★½

  • Shazam!

    ★★★½

  • Us

    ★★★★

  • Captain Marvel

    ★★★½

  • What Men Want

    ★★★½

  • The Lego Movie 2: The Second Part

    ★★

  • Spider-Man: Into the Spider-Verse

    ★★★★½

  • Aquaman

    ★★★

  • Robin Hood

    ★★★½

  • The Grinch

    ★★★½

  • Ralph Breaks the Internet

    ★★★

  • Venom

    ★★★

  • Bad Times at the El Royale

    ★★★★

  • Smallfoot

    ★★★

  • Halloween

    ★★½

  • The House with a Clock in Its Walls

    ★★★★

  • Operation Finale

    ★★★½

  • The Meg

    ★★★

  • Christopher Robin

    ★★★

  • The Spy Who Dumped Me

    ★★½

  • Uncle Drew

    ★★★

  • Ant-Man and the Wasp

    ★★★★

  • Jurassic World: Fallen Kingdom

    ★★★

  • Ocean's Eight

    ★★★

  • Incredibles 2

    ★★★★

  • Tag

    ★★★★