Sort by
  • Knock at the Cabin

    ★★★★½

  • Infinity Pool

    ★★★

  • M3GAN

    ★★★★

  • The Autopsy

    ★★★★★

  • The Outside

    ★★★★

  • Hellraiser

    ★★★½

  • Smile

    ★★½

  • Glass Onion: A Knives Out Mystery

    ★★★★

  • The Menu

    ★★★★½

  • Don't Worry Darling

    ★½

  • Pearl

    ★★★★½

  • Bones and All

  • Barbarian

    ★★★

  • Prey

    ★★★★

  • Skinamarink

    ★★★½

  • Nope

    ★★★★½

  • A Wounded Fawn

    ★★

  • Jurassic World Dominion

    ★½

  • Men

    ★★★

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★½

  • The Batman

    ★★★★★

  • The Outwaters

    ★½

  • Speak No Evil

    ★★★★

  • All Too Well: The Short Film

    ★★★★★

  • A Man Named Scott

    ★★★★½

  • Dopesick

    ★★★★★

  • The Black Phone

    ★★★½

  • Squid Game

    ★★★★

  • Dune

    ★★

  • Malignant

    ★★★★½

  • In the Heights

    ★★★★

  • Judas and the Black Messiah

    ★★★★½

  • I'm Thinking of Ending Things

    ★★★★

  • Possessor

    ★★★½

  • Promising Young Woman

    ★★★★½

  • The Night House

    ★★★½

  • Little Women

    ★★★½

  • Saint Maud

    ★★★

  • Jojo Rabbit

    ★★★★

  • Knives Out

    ★★★★★

  • Joker

    ★★½

  • It Chapter Two

    ★★★★

  • Ready or Not

    ★★★½

  • Midsommar

    ★★★★

  • Once Upon a Time… in Hollywood

    ★★½

  • Parasite

    ★★★★★

  • The Lighthouse

    ★★★★★

  • Portrait of a Lady on Fire

    ★★★★★

  • Vivarium

  • Chernobyl

    ★★★★★

  • Shazam!

    ★★★½

  • Us

    ★★★★★

  • Spider-Man: Into the Spider-Verse

    ★★★★★

  • Scary Stories

    ★★★

  • Suspiria

    ★★★

  • A Star Is Born

    ★★★★★

  • The Favourite

    ★★★★

  • Roma

    ★★★★★

  • Crazy Rich Asians

    ★★★★

  • Cam

  • Incredibles 2

    ★★★

  • BlacKkKlansman

    ★★★

  • A Quiet Place

    ★★★

  • Annihilation

    ★★★★

  • Black Panther

    ★★★★

  • Hereditary

    ★★★★★

  • WHAT DID JACK DO?

    ★★★½

  • Creep 2

    ★★★★★

  • Gerald's Game

  • I, Tonya

    ★★★★

  • mother!

  • It

    ★★★★★