Sort by
  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★★½

  • The Pope's Exorcist

    ★★★½

  • Scream VI

    ★★★★

  • Ant-Man and the Wasp: Quantumania

    ★★★½

  • Missing

    ★★★★

  • M3GAN

    ★★★½

  • Violent Night

    ★★★★

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★★

  • Black Adam

    ★★½

  • Matriarch

    ★★★½

  • Halloween Ends

    ★★

  • Hellraiser

    ★★★½

  • Werewolf by Night

    ★★★★

  • Smile

    ★★½

  • Goodnight Mommy

    ★★

  • The Menu

    ★★★★

  • See How They Run

    ★★★★½

  • Don't Worry Darling

    ★★★

  • Barbarian

    ★★★★

  • The Invitation

    ★★★½

  • She-Hulk: Attorney at Law

    ★★★★

  • Prey

    ★★★★

  • Bullet Train

    ★★★½

  • Nope

    ★★★★½

  • Thor: Love and Thunder

    ★★★★

  • Enys Men

    ★★★★

  • Three Thousand Years of Longing

    ★★★★

  • Men

    ★★★½

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★★★

  • Moon Knight

    ★★★½

  • RRR

    ★★★★★

  • Morbius

    ★★

  • Bodies Bodies Bodies

    ★★★

  • X

    ★★★½

  • The Lost City

    ★★★½

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★★

  • The Adam Project

    ★★★½

  • No Exit

    ★★★

  • The Batman

    ★★★★★

  • Uncharted

    ★½

  • Death on the Nile

    ★★★½

  • Moonfall

    ★★★★

  • Brian and Charles

    ★★★★

  • Dual

    ★★★

  • Master

    ★★★½

  • Scream

    ★★★★

  • The Amazing Mr. Blunden

    ★★★½

  • The Matrix Resurrections

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★★★

  • Don't Look Up

    ★★★

  • Nightmare Alley

    ★★★★

  • Resident Evil: Welcome to Raccoon City

    ★★★★

  • Hawkeye

    ★★★★½

  • Red Notice

    ★★★½

  • Eternals

    ★★★★

  • The Manor

    ★★★½

  • No Time to Die

    ★★★★½

  • The Black Phone

    ★★★★

  • There's Someone Inside Your House

    ★★★

  • Midnight Mass

    ★★★★

  • Venom: Let There Be Carnage

    ★★★★

  • The Guilty

    ★★★

  • Halloween Kills

    ★★★

  • Last Night in Soho

    ★★★★

  • Dune

    ★★★★★

  • Encounter

    ★★

  • Malignant

    ★★★★

  • Ghostbusters: Afterlife

    ★★★★

  • Candyman

    ★★★★

  • Reminiscence

    ★★½

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

    ★★★★½

  • Brand New Cherry Flavor

    ★★★