• The Witcher: Nightmare of the Wolf

    ★★½

  • The Green Knight

    ★★½

  • The Suicide Squad

    ★½

  • Jungle Cruise

  • Pig

    ★★★

  • Annette

    ★★

  • Army of the Dead

    ★★

  • Tom Clancy's Without Remorse

    ★★

  • Wrath of Man

    ★★½

  • Mortal Kombat

    ★½

  • Nobody

    ★★★½

  • Zack Snyder's Justice League

    ★★★

  • Evangelion: 3.0+1.0 Thrice Upon a Time

  • Boss Level

    ★★½

  • Prisoners of the Ghostland

  • The White Tiger

    ★★★

  • Monster Hunter

    ★★★

  • Borat Subsequent Moviefilm

    ★½

  • Hubie Halloween

    ★★

  • Enola Holmes

  • Another Round

    ★★★

  • The Babysitter: Killer Queen

    ★★

  • Quo vadis, Aida?

    ★★★

  • I'm Thinking of Ending Things

  • Making the Witcher

    ★½

  • Tenet

  • Class of '83

    ★★½

  • Project Power

    ★½

  • An American Pickle

    ★★½

  • Peninsula

    ★★

  • Hamilton

  • #Alive

    ★★½

  • Da 5 Bloods

    ★★½

  • TFW No GF

    ★★

  • Extraction

    ★★

  • Mortal Kombat Legends: Scorpion's Revenge

    ★★★

  • BNA

    ★★★

  • Tiger King: Murder, Mayhem and Madness

    ★★½

  • Altered Carbon: Resleeved

    ★★

  • The Hater

    ★★

  • The Decline

    ★½

  • Feels Good Man

    ★★★

  • Palm Springs

  • Sonic the Hedgehog

    ★★

  • Star Wars: The Rise of Skywalker

    ½

  • 6 Underground

    ★★½

  • Little Women

    ★★★

  • Jumanji: The Next Level

    ★★½

  • 1917

    ★★

  • Hazbin Hotel

    ★★★

  • Alte Bande

    ★½

  • The Forest of Love

    ★★★

  • The Irishman

    ★★★½

  • Between Two Ferns: The Movie

    ★½

  • Jojo Rabbit

    ★★½

  • Knives Out

  • Sound of Metal

    ★★½

  • The King

    ★★½

  • The Two Popes

  • Joker

  • Ford v Ferrari

    ★★★½

  • Uncut Gems

  • The Fanatic

    ★★

  • Ad Astra

    ★½

  • Marriage Story

    ★★½

  • One Piece: Stampede

    ★★

  • Full Force

    ★★

  • Rocko's Modern Life: Static Cling

  • Invader ZIM: Enter the Florpus

    ★★★½

  • Weathering with You

    ★★

  • Pokémon: Mewtwo Strikes Back - Evolution

    ★★

  • The Influence