Sort by

Jayson has logged 34 entries for films during April 2021.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
30
Book of Shadows: Blair Witch 2

Book of Shadows: Blair Witch 2

2000
×
★★
Read the review Edit this entry  
29
Saltwater

Saltwater

2016
×
★★
Read the review Edit this entry  
28
Machete Joe

Machete Joe

2010
×
★½
Read the review Edit this entry  
26
The Return of the Living Dead

The Return of the Living Dead

1985
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
25
Scream 4

Scream 4

2011
×
★★★
Read the review Edit this entry  
24
From Dusk Till Dawn 2: Texas Blood Money

From Dusk Till Dawn 2: Texas Blood Money

1999
×
★★
Read the review Edit this entry  
23
From Dusk Till Dawn 3: The Hangman's Daughter

From Dusk Till Dawn 3: The Hangman's Daughter

1999
×
★★★
Read the review Edit this entry  
22
Wicked Little Things

Wicked Little Things

2006
×
★★
Read the review Edit this entry  
21
Exeter

Exeter

2015
×
★★½
Read the review Edit this entry  
20
Satanic

Satanic

2006
×
★½
Read the review Edit this entry  
19
Cabin Fever 2: Spring Fever

Cabin Fever 2: Spring Fever

2009
×
★½
Read the review Edit this entry  
19
In the Little Mansion

In the Little Mansion

2002
×
Read the review Edit this entry  
18
Drive Angry

Drive Angry

2011
×
★★½
Read the review Edit this entry  
18
The Bonesetter

The Bonesetter

2003
×
Read the review Edit this entry  
17
Redneck Zombies

Redneck Zombies

1989
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
15
Hitman: Agent 47

Hitman: Agent 47

2015
×
★★
Read the review Edit this entry  
15
The Exorcist

The Exorcist

1973
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
14
Osombie

Osombie

2012
×
★½
Read the review Edit this entry  
13
See No Evil

See No Evil

2006
×
★★★
Read the review Edit this entry  
12
Castle Freak

Castle Freak

1995
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
11
Castle Freak

Castle Freak

2020
×
★★
Read the review Edit this entry  
10
Guinea Pig: Making of Guinea Pig

Guinea Pig: Making of Guinea Pig

1986
×
★★★
Read the review Edit this entry  
09
Total Recall

Total Recall

2012
×
★½
Read the review Edit this entry  
09
Wreckage

Wreckage

2010
×
★★
Read the review Edit this entry  
08
Guinea Pig 4: Devil Woman Doctor

Guinea Pig 4: Devil Woman Doctor

1986
×
★★
Read the review Edit this entry  
07
Ghost Son

Ghost Son

2007
×
★½
Read the review Edit this entry  
06
Swamp Thing

Swamp Thing

1982
×
★★★
Read the review Edit this entry  
05
Cell Count

Cell Count

2012
×
★★
Read the review Edit this entry  
04
Lucky Sky Diamond

Lucky Sky Diamond

1989
×
Read the review Edit this entry  
04
I, Frankenstein

I, Frankenstein

2014
×
★★
Read the review Edit this entry  
04
The Empty Man

The Empty Man

2020
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
02
R.I.P.D.

R.I.P.D.

2013
×
★½
Read the review Edit this entry  
02
Evil Dead

Evil Dead

2013
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
01
Blood Quantum

Blood Quantum

2019
×
★★★½
Read the review Edit this entry