Sort by
  • Ms. Marvel

    ★★★★

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★

  • Doctor Who: Eve of the Daleks

    ★★★★½

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★★½

  • Sing 2

    ★★★½

  • Soul

  • Little Women

  • Spider-Man: Far from Home

    ★★★★

  • Avengers: Endgame

  • Shazam!

    ★★★★

  • Nancy Drew and the Hidden Staircase

    ★★★★½

  • Captain Marvel

    ★★½

  • Spider-Man: Into the Spider-Verse

  • Doctor Who: The Woman Who Fell to Earth

    ★★★

  • Avengers: Infinity War

  • Black Panther

  • Coco

  • Thor: Ragnarok

  • Spider-Man: Homecoming

    ★★★★

  • Adult Life Skills

    ★★★★½

  • Ant-Man

    ★★★★

  • Inside Out

  • Guardians of the Galaxy

  • Thor: The Dark World

  • The Avengers

  • Iron Man

    ★★★★★

  • Ratatouille

  • Nancy Drew

    ★★★½

  • Lucky Number Slevin

    ★★★★