Sort by
  • Infinity Pool

    ★★★½

  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★★½

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★

  • HELL DOGS

    ★★★

  • All Quiet on the Western Front

    ★★★★

  • Bones and All

    ★★★½

  • One Piece Film Red

    ★★½

  • Nope

    ★★★★

  • Dragon Ball Super: Super Hero

    ★★★★

  • Hustle

    ★★★½

  • Decision to Leave

    ★★★½

  • The Northman

    ★★★★

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★★

  • The Batman

    ★★★★

  • Jujutsu Kaisen 0

    ★★★★

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★½

  • Squid Game

    ★★★★

  • Dune

    ★★★★

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

    ★★★

  • Mad God

  • Nobody

    ★★★½

  • Evangelion: 3.0+1.0 Thrice Upon a Time

    ★★★★★

  • Mushoku Tensei: Jobless Reincarnation

    ★★★½

  • A Family

    ★★

  • Demon Slayer – Kimetsu no Yaiba – The Movie: Mugen Train

    ★★★½

  • Jujutsu Kaisen

    ★★★★½

  • Night in Paradise

    ★★½

  • I'm Thinking of Ending Things

  • Tenet

    ★★★★

  • Minari

    ★★★½

  • Possessor

    ★★★★

  • Thus Spoke Kishibe Rohan 9: The Run

    ★★★★

  • Thus Spoke Kishibe Rohan 16: At a Confessional

    ★★★★

  • Saint Maud

    ★★½

  • Joker

    ★★★

  • Uncut Gems

    ★★★★

  • Spider-Man: Far from Home

    ★★★

  • Weathering with You

    ★★

  • Midsommar

    ★★★★

  • Rolling Thunder Revue: A Bob Dylan Story by Martin Scorsese

    ★★★★

  • Once Upon a Time… in Hollywood

    ★★★½

  • Parasite

    ★★★★★

  • The Lighthouse

    ★★★

  • First Love

    ★★★½

  • The Gangster, the Cop, the Devil

    ★★★½

  • Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba

    ★★★

  • Code Geass: Lelouch of the Re;Surrection

    ★★★

  • The Drug King

    ★★★

  • The Possession of Hannah Grace

  • Dragon Ball Super: Broly

    ★★★★★

  • The Night Comes for Us

    ★★½

  • Roma

    ★★★★

  • ‎Thus Spoke Kishibe Rohan 2: Mutsu-kabe Hill

    ★★★★

  • Uncharted: Live Action Fan Film

    ★★★½

  • Banana Fish

    ★★½

  • Burning

    ★★★★½

  • BlacKkKlansman

    ★★★

  • An Elephant Sitting Still

    ★★★★★

  • Black Panther

    ★★★

  • Sorry to Bother You

    ★★★★½

  • Devilman Crybaby

    ★★★

  • Blade Runner 2049

    ★★★★★

  • It

    ★★★

  • A Taxi Driver

    ★★★½

  • JoJo's Bizarre Adventure: Diamond is Unbreakable – Chapter 1

    ★★★

  • Thus Spoke Kishibe Rohan 5: Millionaire Village

    ★★★½

  • All Eyez on Me

    ★★

  • The Killing of a Sacred Deer

    ★★★★

  • Okja

    ★★★★

  • Dear Basketball

    ★★★★★

  • Sandy Wexler

  • John Wick: Chapter 2

    ★★★★