• Fittest on Earth: Next Gen

    ★★★

  • Jackass 4.5

  • Tony Hawk: Until the Wheels Fall Off

    ★★★

  • Sheryl

    ★★★★

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★★

  • Turning Red

    ★★★★

  • Jackass Forever

  • The 355

    ★★½

  • The Matrix Resurrections

    ★★★★

  • Don't Look Up

    ★★

  • 14 Peaks: Nothing Is Impossible

    ★★★★

  • Red Notice

    ★★

  • No Time to Die

    ★★★

  • Kate

    ★★

  • The Alpinist

    ★★★★

  • Dune

    ★★

  • Malignant

    ★★

  • Free Guy

    ★★

  • Old

    ★½

  • Naomi Osaka

    ★★½

  • Resurgence

    ★★★½

  • Till Death

    ★★★

  • LFG

    ★★★

  • Bo Burnham: Inside

    ★★★

  • The Conjuring: The Devil Made Me Do It

    ★★

  • The Woman in the Window

    ★½

  • Nobody

    ★★½

  • TINA

    ★★★★

  • Billie Eilish: The World's a Little Blurry

    ★★★★

  • In the Earth

    ★★

  • In the Same Breath

    ★★★★

  • The Little Things

  • The Dig

    ★★★½

  • Tiger

    ★★

  • Pretend It's a City

    ★★★★

  • Wonder Woman 1984

    ★★

  • Folklore: The Long Pond Studio Sessions

  • Happiest Season

    ★★★½

  • The Queen's Gambit

    ★★★½

  • The Haunting of Bly Manor

    ★★★★

  • Freaky

    ★★

  • Run

    ★★★½

  • Enola Holmes

    ★★★

  • I Care a Lot

    ★★★★

  • Nomadland

    ★★★

  • All In: The Fight for Democracy

    ★★★★

  • Rising Phoenix

    ★★★★

  • Tenet

    ★★★

  • The Silencing

    ★★

  • Showbiz Kids

    ★★★

  • The Old Guard

    ★★★½

  • Ava

    ★★

  • Coming Out

  • Eurovision Song Contest: The Story of Fire Saga

    ★★½

  • Athlete A

    ★★★★

  • Greyhound

    ★½

  • Yvonne Orji: Momma, I Made It!

    ★★★

  • The High Note

    ★★★★

  • Hannah Gadsby: Douglas

    ★★★★

  • Once is Enough

    ★★½

  • The Half of It

    ★★★½

  • The Last Dance

    ★★★★

  • David Blaine: The Magic Way

  • The Fittest

    ★★★½

  • My Octopus Teacher

    ★★½

  • The Hunt

    ★★½

  • A Quiet Place Part II

    ★★★★

  • Resistance

    ★★½

  • Taylor Tomlinson: Quarter-Life Crisis

    ★★★★

  • The Invisible Man

    ★★★★

  • McMillion$

  • The Last Thing He Wanted

    ★★