• Fauci

    ★★½

  • The Starling

    ★★

  • The Eyes of Tammy Faye

    ★★★

  • Anne at 13,000 Ft.

    ★★★

  • The Voyeurs

    ★★★

  • We Need to Do Something

    ★★½

  • Malignant

    ★★★

  • Cinderella

  • The Card Counter

    ★★★★

  • Bob Ross: Happy Accidents, Betrayal & Greed

    ★½

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

    ★★★

  • Battle Royale

    ★★★★

  • Candyman

    ★★½

  • Free Guy

  • Hero

    ★★★★½

  • Sweet Girl

    ★★

  • Searching for Mr. Rugoff

    ★★★

  • The Paper Tigers

    ★★½