• It

    ★★★★½

  • Batman vs. Two-Face

    ★★★

  • Anna and the Apocalypse

    ★★★★

  • Jumanji: Welcome to the Jungle

    ★★★½

  • Searching

    ★★★★

  • Dragged Across Concrete

    ★★★★

  • Creed II

    ★★★★

  • Fighting with My Family

    ★★★★

  • Triple Threat

    ★★★½

  • Triple Frontier

    ★★★½

  • Stuber

    ★★★½

  • Pet Sematary

    ★★★

  • Mission: Impossible

    ★★★★

  • The Dark Knight

    ★★★★★

  • Captain America: Civil War

    ★★★★★

  • Avengers: Age of Ultron

    ★★★

  • Batman v Superman: Dawn of Justice

    ★★★★

  • Wonder Woman

    ★★★★