Sean has logged 36 entries for films during 2021.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
25
Old

Old

2021
×
★★
Read the review Edit this entry  
22
Snake Eyes: G.I. Joe Origins

Snake Eyes: G.I. Joe Origins

2021
×
★★½
Read the review Edit this entry  
16
Space Jam: A New Legacy

Space Jam: A New Legacy

2021
×
★★½
Read the review Edit this entry  
02
The Forever Purge

The Forever Purge

2021
×
★½
Read the review Edit this entry  
01
The Tomorrow War

The Tomorrow War

2021
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
29
Black Widow

Black Widow

2021
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
22
F9

F9

2021
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
17
Luca

Luca

2021
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
11
In the Heights

In the Heights

2021
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
08
Loki

Loki

2021
×
Read the review Edit this entry  
04
The Conjuring: The Devil Made Me Do It

The Conjuring: The Devil Made Me Do It

2021
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
28
A Quiet Place Part II

A Quiet Place Part II

2020
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
26
Cruella

Cruella

2021
×
★★★
Read the review Edit this entry  
18
Army of the Dead

Army of the Dead

2021
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
12
Spiral: From the Book of Saw

Spiral: From the Book of Saw

2021
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
07
Wrath of Man

Wrath of Man

2021
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
05
Parasite

Parasite

2019
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
05
Minari

Minari

2020
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
30
The Mitchells vs. The Machines

The Mitchells vs. The Machines

2021
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
28
Tom Clancy's Without Remorse

Tom Clancy's Without Remorse

2021
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
25
Mortal Kombat

Mortal Kombat

2021
×
★★★
Read the review Edit this entry  
30
Godzilla vs. Kong

Godzilla vs. Kong

2021
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
27
Nobody

Nobody

2021
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
19
The Courier

The Courier

2020
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
15
Zack Snyder's Justice League

Zack Snyder's Justice League

2021
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
12
Cosmic Sin

Cosmic Sin

2021
×
★½
Read the review Edit this entry  
05
Boss Level

Boss Level

2021
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
04
Coming 2 America

Coming 2 America

2021
×
★★
Read the review Edit this entry  
03
Chaos Walking

Chaos Walking

2021
×
★★
Read the review Edit this entry  
01
Tom & Jerry

Tom & Jerry

2021
×
★★½
Read the review Edit this entry  
01
Raya and the Last Dragon

Raya and the Last Dragon

2021
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
25
Cherry

Cherry

2021
×
★★½
Read the review Edit this entry  
13
Willy's Wonderland

Willy's Wonderland

2021
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
11
Barb and Star Go to Vista Del Mar

Barb and Star Go to Vista Del Mar

2021
×
★★
Read the review Edit this entry  
01
The Little Things

The Little Things

2021
×
★★★
Read the review Edit this entry  
27
Batman: Soul of the Dragon

Batman: Soul of the Dragon

2021
×
★★★½
Read the review Edit this entry