• The Green Knight

  • Batman: The Long Halloween, Part Two

  • Jungle Cruise

    ★★★½

  • Jolt

  • Snake Eyes: G.I. Joe Origins

    ★★½

  • Old

    ★★

  • Pig

  • Fear Street: 1666

  • Gunpowder Milkshake

  • Fear Street: 1978

  • Space Jam: A New Legacy

    ★★½

  • Black Widow

    ★★★★

  • Fear Street: 1994

  • Till Death

  • The Forever Purge

    ★½

  • The Tomorrow War

    ★★★★

  • Luca

    ★★★½

  • Loki

  • In the Heights

    ★★★½

  • The Conjuring: The Devil Made Me Do It

    ★★★★

  • F9

    ★★★½

  • Cruella

    ★★★

  • Army of the Dead

    ★★★½

  • Spiral: From the Book of Saw

    ★★★½

  • Tom Clancy's Without Remorse

    ★★★½

  • Wrath of Man

    ★★★★

  • The Mitchells vs. The Machines

    ★★★★★

  • Mortal Kombat

    ★★★

  • Godzilla vs. Kong

    ★★★★

  • The Falcon and the Winter Soldier

  • Nobody

    ★★★★

  • Zack Snyder's Justice League

    ★★★★★

  • Coming 2 America

    ★★

  • Raya and the Last Dragon

    ★★★★

  • Cosmic Sin

    ★½

  • Cherry

    ★★½

  • Chaos Walking

    ★★

  • Boss Level

    ★★★★

  • Willy's Wonderland

    ★★★½

  • Barb and Star Go to Vista Del Mar

    ★★

  • Tom & Jerry

    ★★½

  • The Little Things

    ★★★

  • WandaVision

  • Batman: Soul of the Dragon

    ★★★½

  • Wonder Woman 1984

    ★★★½

  • The Croods: A New Age

    ★★★½

  • Jiu Jitsu

    ★★½

  • The Lego Star Wars Holiday Special

  • Mank

    ★★★½

  • The Queen's Gambit

  • Tremors: Shrieker Island

    ★★★

  • Love and Monsters

    ★★★★★

  • Soul

    ★★★★

  • The Haunting of Bly Manor

    ★★★★

  • Freaky

    ★★★★

  • Hubie Halloween

    ★★½

  • Vanguard

    ★★★

  • Enola Holmes

    ★★★½

  • The Babysitter: Killer Queen

    ★★½

  • Honest Thief

    ★★★

  • Bill & Ted Face the Music

    ★★★½

  • The New Mutants

    ★★★½

  • Tenet

    ★★★½

  • Project Power

    ★★★

  • Unhinged

    ★★★

  • The Old Guard

    ★★★★

  • Eurovision Song Contest: The Story of Fire Saga

    ★★½

  • Greyhound

    ★★★½

  • You Should Have Left

    ★★½

  • The King of Staten Island

    ★★★★

  • Artemis Fowl

    ★★

  • The Lovebirds

    ★★★½