Sort by
  • Napoleon

    ★½

  • The Hunger Games: The Ballad of Songbirds & Snakes

    ★★★

  • Thanksgiving

    ★★★

  • Leo

    ★★★½

  • Taylor Swift: The Eras Tour

    ★★★

  • Saw X

    ★★★★

  • Jawan

    ★★★★½

  • Priscilla

    ★★½

  • The Killer

    ★★★

  • Saltburn

    ★½

  • The Holdovers

    ★★★

  • The Equalizer 3

    ★★½

  • The History of the Minnesota Vikings

    ★★★½

  • Rocky Aur Rani Kii Prem Kahaani

    ★★★★½

  • Oppenheimer

    ★★★★½

  • Barbie

    ★★½

  • Mission: Impossible – Dead Reckoning Part One

    ★★★½

  • No Hard Feelings

    ★★

  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★

  • Asteroid City

    ★★★★½

  • May December

    ★★★½

  • Killers of the Flower Moon

    ★★★★

  • Indiana Jones and the Dial of Destiny

  • Fast X

    ★★★★½

  • Custody

    ★★★½

  • Ponniyin Selvan: Part II

    ★★★½

  • The Covenant

    ★½

  • Beau Is Afraid

    ★★★

  • Joy Ride

    ★★★½

  • Evil Dead Rise

    ★★★

  • Bottoms

    ★★★★

  • Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves

    ★★★

  • John Wick: Chapter 4

    ★★★★

  • Scream VI

    ★★★

  • Music

    ★★★

  • In Water

    ★★★½

  • Magic Mike's Last Dance

    ★★★★½

  • Knock at the Cabin

    ★★★★

  • Past Lives

    ★★★★½

  • Infinity Pool

    ★★★★

  • Thunivu

    ★★★½

  • Operation Fortune: Ruse de Guerre

    ★★★½

  • Babylon

    ★★★★★

  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★★

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★★½

  • Poker Face

    ★½

  • The People You're Paying to Be in Shorts

    ★★★½

  • Talk to Me

    ★★½

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★½

  • Guillermo del Toro's Pinocchio

    ★★★

  • Halloween Ends

    ★★★

  • Ponniyin Selvan: Part I

    ★★★½

  • The Munsters

    ★★★★

  • Do Revenge

    ★★★

  • All Quiet on the Western Front

  • The Menu

    ★★★

  • The Fabelmans

    ★★★★½

  • Glass Onion

    ★★★½

  • Blonde

    ★★★★½

  • Dead for a Dollar

    ★★★

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★

  • The Whale

    ★★★½

  • Master Gardener

    ★★★★

  • Women Talking

    ★★

  • Bones and All

    ★★★½

  • TÁR

    ★★★

  • Natchathiram Nagargiradhu

    ★★★★½

  • Terrifier 2

    ★★★½

  • Day Shift

    ★★★

  • How to score 10 runs in the first inning and lose

    ★★★

  • Skinamarink

    ★★★½

  • Bullet Train

    ★★★½