• Jackass 4.5

    ★★★★★

  • Chip 'n Dale: Rescue Rangers

  • Jimmy Savile: A British Horror Story

    ★★★

  • The Northman

    ★★★★

  • Trust No One: The Hunt for the Crypto King

    ★★

  • Apollo 10½: A Space Age Childhood

    ★★★★

  • Studio 666

  • The Batman

  • Marry Me

  • Jackass Forever

    ★★★★★

  • Sex Appeal

  • Pinocchio: A True Story

  • Beanie Mania

    ★★★

  • The Matrix Resurrections

    ★★★

  • Don't Look Up

    ★★★

  • Licorice Pizza

    ★★★★

  • Venom: Let There Be Carnage

  • No Time to Die

    ★★

  • The Many Saints of Newark

    ★★

  • Dune

    ★★★

  • He's All That

  • Free Guy

  • Old

  • Drive My Car

    ★★★★★

  • Space Jam: A New Legacy

  • Annette

    ★★★★

  • Epstein’s Shadow: Ghislaine Maxwell

    ★★★

  • Cruella

  • Mortal Kombat

    ★★

  • Godzilla vs. Kong

    ★★

  • Hideaki Anno: The Final Challenge of Evangelion

    ★★★★★

  • Zack Snyder's Justice League

  • Evangelion: 3.0+1.0 Thrice Upon a Time

    ★★★★★

  • Me You Madness

  • To All the Boys: Always and Forever

  • Can't Get You Out of My Head

    ★★★★★

  • Framing Britney Spears

    ★★★

  • Bliss

    ★★

  • The Prom

    ★★

  • Puparia

    ★★★★

  • The Princess Switch: Switched Again

  • The Craft: Legacy

  • Holidate

  • Friendsgiving

  • Borat Subsequent Moviefilm

    ★★★

  • Roald Dahl's The Witches

  • Rams

    ★★

  • Freaky

  • Hubie Halloween

    ★★★

  • Spontaneous

    ★★

  • This Is Paris

    ★★★★

  • Bill & Ted Face the Music

    ★★★★★

  • Greenland

    ★★

  • The Speed Cubers

    ★★★

  • The F**k-It List

  • Eurovision Song Contest: The Story of Fire Saga

    ★★★

  • Jeffrey Epstein: Filthy Rich

    ★★★

  • The Wrong Missy

    ★★★

  • Tiger King: Murder, Mayhem and Madness

    ★★★★

  • The Invisible Man

    ★★★

  • Sonic the Hedgehog

  • Cats

  • The Gentlemen

  • Dark Waters

    ★★★★

  • Noelle

  • Countdown

  • Jay and Silent Bob Reboot

  • The Irishman

    ★★★★★

  • On-Gaku: Our Sound

    ★★★★

  • A Beautiful Day in the Neighborhood

    ★★★

  • Color Out of Space

    ★★

  • Dolemite Is My Name

    ★★★