Sort by
  • Shadow of Fire

    ★★★★

  • Evil Does Not Exist

    ★★★½

  • Oppenheimer

    ★★½

  • Killers of the Flower Moon

    ★★★★½

  • Techno Brothers

    ★★★

  • A Brighter Tomorrow

    ★★★★

  • Beau Is Afraid

    ★★★

  • Lonely Glory

    ★★★

  • Shin Kamen Rider

    ★★★

  • Last Night of Amore

    ★★★½

  • John Wick: Chapter 4

    ★★★★

  • Copenhagen Cowboy: Nightcall with Nicolas Winding Refn

    ★★½

  • Cassandro

    ★★★

  • A Man Called Otto

    ★★½

  • Il grande giorno

    ★★

  • Suzume

    ★★½

  • My Cat Lucy

    ★★★

  • Guillermo del Toro's Pinocchio

    ★★★½

  • A Man

    ★★★

  • Goodnight Mommy

    ★★½

  • The Tatami Time Machine Blues

    ★★★½

  • The Fabelmans

    ★★★★

  • Sisu

    ★★½

  • Copenhagen Cowboy

    ★★★★½

  • Blonde

    ★★★★

  • Dreamin' Wild

    ★★★

  • The Son

    ★★

  • Dead for a Dollar

    ★★★

  • Call of God

    ★★½

  • The Eternal Daughter

    ★½

  • Don't Worry Darling

    ★★

  • Love Life

    ★★★½

  • The Whale

    ★★★½

  • The March on Rome

    ★★★

  • Argentina, 1985

    ★★★½

  • Burning Hearts

    ★★½

  • Pearl

    ★★½

  • Master Gardener

    ★★★½

  • Autobiography

    ★★½

  • Bones and All

    ★★½

  • Valeria Is Getting Married

    ★★★½

  • Victim

    ★★★½

  • A Couple

    ★★★½

  • TÁR

    ★★★★

  • The Happiest Man in the World

    ★★★½

  • BARDO, False Chronicle of a Handful of Truths

    ★½

  • The Lord of the Rings: The Rings of Power Global Fan Screening

  • Nuclear Now

    ★★½

  • Goliath

    ★★★½

  • The Last Days of Humanity

    ★★★★½

  • To The North

    ★★½

  • The Kiev Trial

    ★★★

  • The Last Queen

    ★½

  • The Sitting Duck

    ★★½

  • Princess

    ★★

  • White Noise

    ★★★

  • Fairytale

    ★★★½

  • Jack White à l'Olympia

  • Bullet Train

    ★★½

  • Nope

    ★★★

  • Warning From Hell

    ★★½

  • Mosaic

  • Lightyear

    ★★

  • Persona

    ★★★½

  • Nostalgia

    ★★★½

  • Moonage Daydream

    ★★★★

  • Crimes of the Future

    ★★★½

  • The Eight Mountains

    ★★★½

  • Scarlet

    ★★★½

  • Exterior Night

    ★★★★½

  • Il coraggio di essere Franco

    ★½

  • Drive Into Night

    ★★★