• Black Widow

  • Cruella

    ★★★

  • Pink

  • Save Ralph

  • Us Again

  • Ari Eldjárn: Pardon My Icelandic

    ★★★★½

  • The Disney Holiday Singalong

  • Sheep Theater

    ★★★½

  • Once Upon a Snowman

  • Soul

    ★★★

  • Run

    ★★

  • Hubie Halloween

  • A Perfect Crime

  • The Trial of the Chicago 7

    ★★★

  • Enola Holmes

  • The Devil All the Time

    ★★½

  • Jack Whitehall: I'm Only Joking

    ★★½

  • Hamilton

    ★★★½

  • If Anything Happens I Love You

  • Scoob!

    ★½

  • Have a Good Trip: Adventures in Psychedelics

    ★★½

  • Hollywood

  • Middleditch & Schwartz

    ★★★½

  • Made You Look: A True Story About Fake Art

  • Waiting

  • Unorthodox

  • Bloodshot

  • Taylor Tomlinson: Quarter-Life Crisis

    ★★

  • All the Bright Places

  • Z-O-M-B-I-E-S 2

  • Emma.

    ★★★

  • Birds of Prey (and the Fantabulous Emancipation of One Harley Quinn)

    ★★½

  • Bad Boys for Life

    ★★

  • John Mulaney & The Sack Lunch Bunch

    ★★★½

  • Cats

    ½

  • 6 Underground

  • Jumanji: The Next Level

    ★★

  • 1917

    ★★★½

  • Queen & Slim

    ★★★

  • Last Christmas

    ★★

  • Frozen II

    ★½

  • Seth Meyers: Lobby Baby

    ★★★★

  • Klaus

    ★★★

  • Doctor Sleep

    ★★

  • The Addams Family

    ½

  • Maleficent: Mistress of Evil

  • Tall Girl

    ½

  • Abominable

    ★★

  • Knives Out

    ★★★★

  • The Platform

    ★★★★½

  • Joker

    ★★½

  • Dora and the Lost City of Gold

    ½

  • Bring the Soul: The Movie

    ★★★

  • Descendants 3

  • The Angry Birds Movie 2

  • All the Freckles in the World

    ★★½

  • Ready or Not

    ★★★★

  • Fast & Furious Presents: Hobbs & Shaw

    ★★½

  • The Lion King

  • Anima

  • Spider-Man: Far from Home

    ★★★

  • Adam Devine: Best Time of Our Lives

    ★½

  • Toy Story 4

    ★★★

  • Godzilla: King of the Monsters

  • Aladdin

  • Yesterday

    ★½

  • Pokémon Detective Pikachu

    ★★★

  • Anthony Jeselnik: Fire in the Maternity Ward

    ★★★

  • Avengers: Endgame

    ★★★½

  • Breakthrough

  • Missing Link

    ★★½

  • 4x4